Изграждане на паркинги в к.к. Боровец
Buyer: ОБЩИНА САМОКОВ
- Published
- 12 February 2025
- Submission deadline
- 17 March 2025, 23:59
- Estimated value
- 1,453,000 лв.
- Place of performance
- BG412
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00095827-2025
- Reference
- 2480db0c-f1e7-46ad-ad9e-3a61051fc3af
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45000000Trabajos de construcción
Description
Изграждане на паркинги в к.к. Боровец, съгласно техническа спецификация и инвестиционен проект неразделна част от документацията към настоящата обществена поръчка по заявка Предвижда се пренастилане на асфалтобетоновата настилка, полагане на нова пътна маркировка и монтаж на нова вертикална сигнализация при съществуващите паркинги в „синя зона“ на к.к. Боровец. в имоти с идентификатори, както следва: - ПИ-65231.919.677 - съществуващ асфалтов паркинг с площ от 615m2. Предвижда се обособяване на 25бр. паркоместа, от които 3бр. паркоместа за хора с увреждания. - ПИ-65231.919.110 - съществуващ асфалтов паркинг с площ от 1850m2. Предвижда се обособяване на 32бр. паркоместа, от които 2бр. паркоместа за хора с увреждания. - ПИ-65231.919.143 - съществуващ асфалтов паркинг - с площ от 13000m2. Предвижда се изграждане на асфалтов паркинг първи етапи с площ от 6500 m2, обособяване на 243бр. паркоместа, от които 26бр. паркоместа за хора с увреждания. Предметът на поръчката включва пътни работи и организация на движението.
Award criteria
- Quality — К2 - Организация за качествено изпълнение на поръчката - максимална оценка - 40 точки, съгласно методика за оценка.
- Price — Описание(BT-540-Lot) К1 - Предложена цена - показателят се изчислява по следната формула: К1 = (Цена мин. / Цена участ.)*60 където Цена мин. е най-ниската предложена обща цена от участник. Цена…
Official publications
- TED · 00095827-2025 · 12 February 2025
- OJS · 30/2025 · 12 February 2025