Изграждане на нова командно - технологична сграда на ТЕЦ Пловдив
Buyer: ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЕН СИСТЕМЕН ОПЕРАТОР ЕАД
- Published
- 15 October 2024
- Place of performance
- Пловдив, BG421
- Lots
- 1
- Notice number
- 00621951-2024
- Reference
- 35f70dcf-18af-4521-b2a8-889599ae2324
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45232220Trabajos de construcción de subestaciones
Description
Предмет на настоящата поръчка е изграждане на нова командна сграда за п/ст „ТЕЦ Пловдив” 110/20 kV и път за достъп до подстанцията. Предвижда се новата командна сграда да бъде оборудвана с нова апаратура за управление и релейна защита на откритата разпределителна уредба (ОРУ) 110 kV, на закритата разпределителна уредба (ЗРУ) и на собствените нужди (СН). Предметът на настоящата поръчка е част от изпълнението на Националния план за възстановяване и устойчивост на Република България, проект „Дигитална трансформация и развитие на информационните системи и системите реално време на ЕСО ЕАД в условията на нисковъглеродна енергетика“, съфинансиран oт Инструмента за възстановяване и устойчивост на Европейския съюз, Подпроект №1 „Осъществяване на система за автоматизирано управление на подстанции (САУП)“ След одобрение на Националния план за възстановяване и устойчивост на Република България и националните правила за управление на средствата от Инструмента за възстановяване и устойчивост и финансиране на проектите, включени в националния план, участникът определен за изпълнител по настоящата обществена поръчка, и възложителят следва да подпишат допълнително споразумение към договора за изпъ…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Дружество по ЗЗД "2021" | 3,099,082 лв. | — |
| ЕЛ ИЗГРАЖДАНЕ-БЪЛГАРИЯ ЕАД | 3,099,082 лв. | — |
| ЕЛ-ТЕСТ ЕООД | 3,099,082 лв. | — |
| ПРО АРМ ЕООД | 3,099,082 лв. | — |
| ПРОМЕНЕРГОМОНТАЖ АД | 3,099,082 лв. | — |
| ВЕНИ - 97 ЕООД е съдружник в ДЗЗД "ВЕ - ЕЛ", гр. Ямбол. Съгласно Решение на Възложителя № D28951438/22.08.2023 г. класиран на първо място и определен за изпълнител на поръчката е ДЗЗД "ВЕ - ЕЛ", гр. Ямбол. | 3,099,082 лв. | — |
| ЕТРА - ЕЛ ООД | 3,099,082 лв. | — |
| КРАСИН ООД | 3,099,082 лв. | — |
Official publications
- TED · 00621951-2024 · 15 October 2024
- OJS · 201/2024 · 15 October 2024
Other tenders from ЕЛЕКТРОЕНЕРГИЕН СИСТЕМЕН ОПЕРАТОР ЕАД
- Доставка на проходни изводи 420 kV за подмяна на съществуващи изводи тип GOE 1300-1150-2500-0.6 ABV
- Доставка на модули за поддръжка и разширение на диспечерски гласови комутатори
- Техническо обслужване и ремонт, включително доставка на резервни части, материали и консумативи за пътно-строителна и горска техника…
- „Доставка на модули и устройства на локални контролери производство на фирма „Дженерал Електрик“ за следгаранционна поддръжка на САУП и за…
- Доставка на уреди за полеви измервания на силови трансформатори
- Доставка на полимерни изолатори и междуфазни изолатори (дистанционери).
- Реконструкция на ВЛ 110 kV „Петрол“
- Модернизация на пожарогасителна система в ТДУ Север
- Реконструкция на ВЛ 110 kV „Места“
- Абонаментна поддръжка и ремонт на климатична, отоплителна, вентилационни системи и ВиК инсталации в сградата на ЦДУ/ТДУ "Запад"