Izgradnja centra za starije osobe u Vrpolju
Buyer: OPĆINA VRPOLJE
- Published
- 9 April 2024
- Submission deadline
- 14 May 2024, 12:00
- Estimated value
- €5,161,181
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00206711-2024
- Reference
- bb265658-989a-4012-82a0-06ae80199478
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45215213Trabajos de construcción de casas de reposo
Description
Sukladno članku 1. Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz mehanizma za oporavak i otpornost 2021.-2026., kodni broj: NPOO.C4.3.R3-I4.01.0013 – „Izgradnja i opremanje centra za starije osobe“, koji je zaključen između Naručitelja s jedne strane i Ministarstva rada, mirovinskoga sustava, obitelji i socijalne politike te Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, Ureda za financiranje i ugovaranje projekata Europske unije, s druge strane, Naručitelj je obvezan provesti projekt „Izgradnja i opremanje centra za starije osobe”, u svemu kako je opisan u prijavnom obrascu. Projektom „Izgradnja i opremanje centra za starije osobe u Vrpolju“ će se izgraditi građevina javne i društvene namjene kako bi se uspostavila javna ustanova Centar za starije osobe u Vrpolju kroz koje će se povećati dostupnost izvaninstitucijskih i institucijskih usluga dugotrajne skrbi za osobe starije životne dobi te njihov ravnomjernija teritorijalna pokrivenost. Projekt provode Općina Vrpolje kao prijavitelj te Brodsko-posavska županija kao partner. Predmet ovog postupka javne nabave su radovi na izgradnji objekta Centra za starije osobe u Vrpolju, u skladu s građevinskom dozvolom i…
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Ponuditelj u ponudi dostavlja Životopis angažiranog osoblja iz kojeg je vidljivo iskustvo. Ovisno o iskustvu angažiranog osoblja ponude će dobiti bodove sukladno sljedećoj skali bodova: Stručnjak 1:…
- Quality — Maksimalan broj bodova koji ponuditelj može ostvariti u okviru ovog kriterija je 10,00 bodova. Jamstveni rok izražava se isključivo cijelim brojem u mjesecima. Minimalni jamstveni rok za otklanjanje…
Official publications
- TED · 00206711-2024 · 9 April 2024
- OJS · 70/2024 · 9 April 2024