„Изготвяне на независима експертна оценка от сертифициран енергиен одитор, след приключване на дейностите по изпълнение на СМР, по процедура „ПОДКРЕПА ЗА УСТОЙЧИВО ЕНЕРГИЙНО ОБНОВЯВАНЕ НА ЖИЛИЩНИЯ СГРАДЕН ФОНД -ЕТАП II“
Buyer: ОБЩИНА СВИЩОВ
- Published
- 9 October 2025
- Submission deadline
- 10 November 2025, 23:59
- Estimated value
- 12,550 лв.
- Place of performance
- Свищов, BG321
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00661953-2025
- Reference
- e65d129e-ae0a-4cd1-9901-2d4f2eac9d9c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71315200Servicios de consultoría en materia de edificios
Description
1. Предмет на обществената поръчка: „Изготвяне на независима експертна оценка от сертифициран енергиен одитор, след приключване на дейностите по изпълнение на СМР, по процедура „ПОДКРЕПА ЗА УСТОЙЧИВО ЕНЕРГИЙНО ОБНОВЯВАНЕ НА ЖИЛИЩНИЯ СГРАДЕН ФОНД - ЕТАП II“. 2. Описание на предмета на обществената поръчка: За целите на отчитането на постигнатите резултати по процедура „ПОДКРЕПА ЗА УСТОЙЧИВО ЕНЕРГИЙНО ОБНОВЯВАНЕ НА ЖИЛИЩНИЯ СГРАДЕН ФОНД - ЕТАП II“ в съответствие с Насоките за кандидатстване е необходимо след приключване на дейностите за СМР, в рамките на окончателното отчитане на изпълняваните договори за финансиране на одобрените инвестиции, да се изготви независима експертна оценка от сертифициран енергиен одитор (лица от регистъра по чл. 44, ал. 1 от Закона за енергийна ефективност), която да докаже потреблението на първична енергия и постигнатите спестявания от обновяването, заложени в подадените на етапа на кандидатстване предложения за 4 бр. многофамилни жилищни сгради в гр. Свищов. Описание на предмета на обществената поръчка и изисквания за изпълнение на поръчката – съгласно Техническата спецификация, част от документацията за участие.
Award criteria
- Price — За настоящата обществена поръчка, критерият „най-ниска цена” представлява най-ниската обща цена в лева без ДДС, предложена за изпълнение на обществената поръчка, която включва всички разходи за:…
Official publications
- TED · 00661953-2025 · 9 October 2025
- OJS · 194/2025 · 9 October 2025