El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Services

"Изготвяне на Национален план за възстановяване на природата (НПВ) по чл. 14 от Регламент (ЕС) 2024/1991 на Европейския парламент и на Съвета от 24 юни 2024 година относно възстановяването на природата и за изменение на Регламент (ЕС) 2022/869"

Buyer: МИНИСТЕРСТВО НА ОКОЛНАТА СРЕДА И ВОДИТЕ

Published
7 October 2025
Submission deadline
6 November 2025, 23:59
Estimated value
1,000,000 лв.
Place of performance
София, BG411
Procedure
Open procedure
Lots
1
Documents
1
Notice number
00655417-2025
Reference
790a3121-4877-4979-83d1-f22b2997e161
Official source
Official source

CPV codes

Description

Предметът на настоящата обществена поръчка е "Изготвяне на Национален план за възстановяване на природата (НПВ) по чл. 14 от Регламент (ЕС) 2024/1991 на Европейския парламент и на Съвета от 24 юни 2024 година относно възстановяването на природата и за изменение на Регламент (ЕС) 2022/869" и включва следните дейности: Дейност 1: Попълване на Част А от НПВ – Информация за целите от НПВ; Дейност 2: Попълване на Част В от НПВ "Национален подход за постигане на целите за възстановяване и изпълнение на задълженията по членове", т. 6. „Възстановяване на сухоземни, крайбрежни и сладководни екосистеми (член 4 от Регламент (ЕС) 2024/1991 на Европейския парламент и на Съвета от 24 юни 2024 година относно възстановяването на природата и за изменение на Регламент (ЕС) 2022/869 )", включително и приноса към т.13 "Засаждане на три милиарда допълнителни дървета (член 13)"; Дейност 3:  Попълване на Част В от НПВ "Национален подход за постигане на целите за възстановяване и изпълнение на задълженията по членове", т. 7. "Възстановяване на морските екосистеми (член 5 от Регламент (ЕС) 2024/1991 на Европейския парламент и на Съвета от 24 юни 2024 година относно възстановяването на природата и за измене…

Award criteria

Official publications

Other tenders from МИНИСТЕРСТВО НА ОКОЛНАТА СРЕДА И ВОДИТЕ