„Изготвяне на инвестиционен проект“
Buyer: РАЙОН "ВИТОША"
- Published
- 3 March 2025
- Submission deadline
- 31 March 2025, 23:59
- Estimated value
- 1,000,000 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00138162-2025
- Reference
- 5bdd124f-e25b-48bb-b804-94a9bc288bd4
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71000000Servicios de arquitectura, construcción, ingeniería e inspección
Description
Обект на настоящата обществена поръчка е УСЛУГА – (предоставянето на услуги) по смисъла на чл.3, ал.1, т.3 от ЗОП с „Изготвяне на инвестиционен проект“ чието изпълнение е разделено на ТРИ обособени позиции, като следва: Обособена позиция №1 – „Изготвяне на инвестиционен проект за обекти попадащи в обхвата на ПЪРВА ГРУПА, съгласно Чл.5, ал.1, т.1 от Правилник за реда за вписване и водене на централния професионален регистър на строителя“ Обособена позиция №2 – „Изготвяне на инвестиционен проект за обекти попадащи в обхвата на ВТОРА ГРУПА, съгласно Чл.5, ал.1, т.2 от Правилник за реда за вписване и водене на централния професионален регистър на строителя“ Обособена позиция №3 – „Изготвяне на инвестиционен проект за обекти попадащи в обхвата на ЧЕТВЪРТА ГРУПА, съгласно Чл.5, ал.1, т.4 от Правилник за реда за вписване и водене на централния професионален регистър на строителя“ Всяка една обособена позиция обхваща се следните конкретни дейности: ОСНОВНА ДЕЙНОСТ №1 – Организиране и изпълнение на проучвателни работи и набиране на необходимата информация за изготвяне на инвестиционния проект; ОСНОВНА ДЕЙНОСТ №2 – Организиране и изготвяне на инвестиционен проект във фаза Техническа; ОСН…
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Обособена позиция №1 – „Изготвяне на инвестиционен проект за обекти попадащи в обхвата на ПЪРВА ГРУПА, съгласно Чл.5, ал.1, т.1 от Правилник за реда за вписване и водене на централния професионален регистър на строителя“ | 71220000 Servicios de diseño arquitectónico | 700,000 лв. |
| 2 | Обособена позиция №2 – „Изготвяне на инвестиционен проект за обекти попадащи в обхвата на ВТОРА ГРУПА, съгласно Чл.5, ал.1, т.2 от Правилник за реда за вписване и водене на централния професионален регистър на строителя“ | 71311000 Servicios de consultoría en ingeniería civil | 150,000 лв. |
| 3 | Обособена позиция №3 – „Изготвяне на инвестиционен проект за обекти попадащи в обхвата на ЧЕТВЪРТА ГРУПА, съгласно Чл.5, ал.1, т.4 от Правилник за реда за вписване и водене на централния професионален регистър на строителя“ | 71322000 Servicios de diseño técnico para la construcción de obras de ingeniería civil | 150,000 лв. |
Award criteria
- Price — Ц - „ЦЕНОВИ ПОКАЗАТЕЛИ” е с максимални 100 ТОЧКИ.
Official publications
- TED · 00138162-2025 · 3 March 2025
- OJS · 43/2025 · 3 March 2025