Izdelava izkaznic o vozniških kvalifikacijah
Buyer: MINISTRSTVO ZA INFRASTRUKTURO
- Published
- 24 December 2024
- Submission deadline
- 24 January 2025, 09:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00792469-2024
- Reference
- 34fb7004-3269-4414-b16e-829523168183
- Official source
- Official source
CPV codes
- 22450000Impresos infalsificables
- 22900000Impresos varios
Description
Predmet javnega naročila je izbor izvajalca za izdelavo in personalizacijo izkaznic o vozniških kvalifikacijah (v nadaljevanju; izkaznic), na podlagi 42. člena Zakona o prevozih v cestnem prometu, ZPCP-2 (Uradni list RS, št. 6/16 – uradno prečiščeno besedilo, 67/19, 94/21, 54/22 – ZUJPP, 105/22 – ZZNŠPP, 18/23 – ZDU-1O in 23/24) in 16. člena Pravilnika o temeljnih kvalifikacijah za voznike motornih vozil v cestnem prometu (Uradni list RS, št. 103/10, 63/12, 62/14, 69/19 in 50/22), ovojnic s spremnim dopisom, distribucija izkaznic imetniku ter potrebna programska oprema za zajem podatkov, potrebnih za personalizacijo izkaznic, in sicer: a)izdelava in personalizacija izkaznic; b) izdelava ovojnice s spremnim dopisom za prenos izdelanih in personaliziranih izkaznic imetniku izkaznice. Javno naročilo se izvaja po pooblastilu za upravne enote.
Award criteria
- Price — najnižja cena oziroma najcenejša ponudba (v EUR brez DDV)
Official publications
- TED · 00792469-2024 · 24 December 2024
- OJS · 250/2024 · 24 December 2024