Избор на оператор за предоставяне на ваучери за храна по реда на Наредба № 11 ОТ 21.12.2005 г. на МТСП и МЗ и Наредба № 7 ОТ 09.07.2003 г. на МТСП и МФ, за нуждите на „Втора САГБАЛ – Шейново ЕАД
Buyer: ВТОРА СПЕЦИАЛИЗИРАНА АКУШЕРО-ГИНЕКОЛОГИЧНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ-ШЕЙНОВО ЕАД
- Published
- 11 April 2025
- Submission deadline
- 12 May 2025, 23:59
- Estimated value
- 540,000 лв.
- Place of performance
- София, BG411
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00238123-2025
- Reference
- 2150705e-fc46-48f0-8ead-373e2035045c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 85300000Servicios de asistencia social y servicios conexos
Description
Обект на настоящата обществена поръчка е: „предоставяне на услуга“ по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 3 от ЗОП. Предметът на възлагане на настоящата поръчка „Избор на оператор за предоставяне на ваучери за храна по реда на Наредба № 11 от 21.12.2005 г. на МТСП и МЗ и Наредба № 7 от 09.07.2003 г. на МТСП и МФ“ за персонала на „Втора САГБАЛ Шейново“ ЕАД, включва издаване, зареждане и администриране, преиздаване и доставка на ваучери за храна на електронен носител и отпечатване и доставка на ваучери за храна на хартиен носител, съгласно разпоредбите на Наредба № 11 от 21.12.2005 г. за определяне на условията и реда за осигуряване на безплатна храна и/или на добавки към нея, издадена от МТСП и МЗ и доставка на ваучери на електронен носител и на Наредба № 7 от 9 юли 2003 г. за условията и реда за издаване и отнемане на разрешение за извършване на дейност като оператор на ваучери за храна на хартиен и електронен носител, за издаване на ваучери за храна на електронен носител, характеристиките на издаваните ваучери за храна на електронен носител и осъществяване дейност като оператор (загл. доп. - ДВ, бр. 99 от 2023 г., в сила от 01.01.2024 г. и наречена накратко Наредба №7 от 09.07.2023 …
Award criteria
- Price — Критерият за оценка на офертите и за възлагане на настоящата обществената поръчка е „най-ниска цена”, съгласно чл. 70, ал. 2, т. 1 от ЗОП. Критерият за оценяване и класиране на участниците „Най –…
Official publications
- TED · 00238123-2025 · 11 April 2025
- OJS · 72/2025 · 11 April 2025
Other tenders from ВТОРА СПЕЦИАЛИЗИРАНА АКУШЕРО-ГИНЕКОЛОГИЧНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ-ШЕЙНОВО ЕАД
- Доставка на медицински газове и предоставяне на оборудване за тяхното съхранение и консумация за срока на действие на договора
- Доставка на медицински консумативи и превързочни материали
- Извънгаранционно техническо обслужване на медицинска апаратура, медицинско и стопанско оборудване на повикване
- Абонаментно извънгаранционно техническо обслужване на медицинска апаратура и оборудване
- Доставка на медицински консумативи за анестезиология и интензивно лечение
- Извънгаранционно техническо обслужване на медицинска апаратура, медицинско и стопанско оборудване на повикване
- Абонаментно извънгаранционно техническо обслужване на медицинска апаратура и оборудване
- Доставка на медицински консумативи за Неонатологично отделение
- Избор на доставчик на нетна активна електрическа енергия ниско напрежение и на координатор на стандартна балансираща група
- Доставка на лекарствени продукти