Избор на оператор за предоставяне на ваучери за храна по реда на Наредба № 11 ОТ 21.12.2005 г. на МТСП и МЗ и Наредба № 7 ОТ 09.07.2003 г. на МТСП и МФ, за нуждите на „Втора САГБАЛ – Шейново ЕАД
Buyer: ВТОРА СПЕЦИАЛИЗИРАНА АКУШЕРО-ГИНЕКОЛОГИЧНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ-ШЕЙНОВО ЕАД
- Published
- 16 April 2024
- Estimated value
- 350,000 лв.
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00224473-2024
- Reference
- 4c98db8e-09e3-445b-b33e-ad410236b114
- Official source
- Official source
CPV codes
- 85300000Servicios de asistencia social y servicios conexos
Description
Обект на настоящата обществена поръчка е: „предоставяне на услуга“ по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 3 от ЗОП. Предметът на възлагане на настоящата поръчка „Избор на оператор за издаване, зареждане и доставка на ваучери за храна на електронен носител за персонала на „Втора САГБАЛ – Шейново“ ЕАД“ включва: осигуряване за срок от 12 месеца за персонала на „Втора САГБАЛ – Шейново“ ЕАД на ваучери за храна съгласно §1, т.14 от ДР на Наредба № 7 от 09.07.2023 г. за условията и реда за издаване и отнемане на разрешение за извършване на дейност като оператор на ваучери за храна на хартиен и електронен носител, за издаване на ваучери за храна на електронен носител, характеристиките на издаваните ваучери за храна на електронен носител и осъществяване дейност като оператор (наречена накратко Наредба №7 от 09.07.2023 г.) - по смисъла на т. 36а от ЗКПО. Изпълнението на поръчката следва да се осъществява чрез ежемесечна доставка на два вида ваучери за храна, а именно: - ваучери за храна за осигуряване на безплатна храна по Наредба № 11/21.12.2005г на МТСП и МЗ; - ваучери за храна за персонала по смисъла на чл.209 и чл.209а от ЗКПО и Наредба №7 от 09.07.2023 г. Обхватът и основните параметри на об…
Award criteria
- Price — Критерий за оценяване и класиране на кандидатите ‐ „Най – ниска цена” за услугата за предоставяне на един брой ваучер за храна на електронен носител. Участникът, предложил най-ниска цена в офертата…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ИДЪНРЕД БЪЛГАРИЯ АД | 350,000 лв. | — |
Official publications
- TED · 00224473-2024 · 16 April 2024
- OJS · 75/2024 · 16 April 2024
Other tenders from ВТОРА СПЕЦИАЛИЗИРАНА АКУШЕРО-ГИНЕКОЛОГИЧНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ-ШЕЙНОВО ЕАД
- Доставка на медицински газове и предоставяне на оборудване за тяхното съхранение и консумация за срока на действие на договора
- Доставка на медицински консумативи и превързочни материали
- Извънгаранционно техническо обслужване на медицинска апаратура, медицинско и стопанско оборудване на повикване
- Абонаментно извънгаранционно техническо обслужване на медицинска апаратура и оборудване
- Доставка на медицински консумативи за анестезиология и интензивно лечение
- Извънгаранционно техническо обслужване на медицинска апаратура, медицинско и стопанско оборудване на повикване
- Абонаментно извънгаранционно техническо обслужване на медицинска апаратура и оборудване
- Доставка на медицински консумативи за Неонатологично отделение
- Избор на доставчик на нетна активна електрическа енергия ниско напрежение и на координатор на стандартна балансираща група
- Доставка на лекарствени продукти