El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Services

„Избор на оператор за предоставяне на ваучери за храна по Наредба №11 от 21 декември 2005 г. и на електронни ваучери по Наредба №7 от 9 юли 2003 г. за работници и служители на МБАЛ"Д-р Иван Селимински-Сливен" АД по две обособени позиции“

Buyer: "Многопрофилна болница за активно лечение д - р Иван Селимински - Сливен" АД

Published
3 October 2025
Estimated value
2,500,000 лв.
Place of performance
гр.Сливен, BG342
Procedure
Open procedure
Notice number
00647137-2025
Reference
b1bf354b-41bf-4957-94b4-38973ef19463
Official source
Official source

CPV codes

Description

„Избор на оператор за предоставяне на ваучери за храна по Наредба №11 от 21 декември 2005 г. и на електронни ваучери по Наредба №7 от 9 юли 2003 г. за работници и служители на МБАЛ"Д-р Иван Селимински-Сливен" АД по две  обособени позиции“ подробно описани в Приложение №1 – Техническа спецификация.Обща прогнозната стойност на обществената поръчка за 24 /двадесет и четири/ месеца -  2 500 000,00 лв.без вкл ДДС разпределена по обособени позиции:  ОП №1 -„Избор на оператор за отпечатване, опаковане, персонализиране и предоставяне на ваучери за храна по Наредба №11 от 21 декември 2005 г.“ – 565 000,00 лв. без ДДС. ОП №2 Избор на оператор за издаване, предоставяне и администриране на електронни ваучери по Наредба №7 от 9 юли 2003 г.“ – 1 935 000,00 лв. без ДДС. Срокът за изпълнение на обществена поръчка 24 месеца, считано от датата на подписване на договора , но не по-рано от 01.04.2025, чрез периодични доставки въз основа на писмени заявки според нуждите на Възложителя.В случай, че към датата на изтичане на срока на договора е открита нова процедура за възлагане на обществена поръчка със същия предмет, която не е приключила, договорът запазва действието си при същите условия до приключв…

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 „Избор на оператор за отпечатване, опаковане, персонализиране и предоставяне на ваучери за храна по Наредба №11 от 21 декември 2005 г.
гр.Сливен, BG342
79810000 Servicios de impresión 565,000 лв.
2 Избор на оператор за издаване, предоставяне и администриране на електронни ваучери по Наредба №7 от 9 юли 2003 г.“
гр.Сливен, BG342
79810000 Servicios de impresión 1,935,000 лв.

Award criteria

Official publications

Other tenders from "Многопрофилна болница за активно лечение д - р Иван Селимински - Сливен" АД