„Избор на оператор за предоставяне на ваучери за храна по Наредба №11 от 21 декември 2005 г. и на електронни ваучери по Наредба №7 от 9 юли 2003 г. за работници и служители на МБАЛ „Свети Мина“ - Пловдив“ ЕООД по обособени позиции“
Buyer: МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "СВ. МИНА" - ПЛОВДИВ ЕООД
- Published
- 24 March 2025
- Estimated value
- 355,875 лв.
- Place of performance
- BG421
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00187037-2025
- Reference
- 8c8f90eb-b299-4eb2-8dfb-8ddd52640474
- Official source
- Official source
CPV codes
- 85320000Servicios sociales
Description
Настоящата обществена поръчка има за цел да бъде избран изпълнител, получил разрешение за осъществяване на дейност като оператор от министъра на финансите по реда на Наредба №7 от 9.07.2003 г. за условията и реда за издаване и отнемане на разрешение за извършване на дейност като оператор на ваучери за храна на хартиен и електронен носител, за издаване на ваучери за храна на електронен носител, характеристиките на издаваните ваучери за храна на електронен носител и осъществяване дейност като оператор, за нуждите на служители на „МБАЛ „Свети Мина“ - Пловдив“ ЕООД. В предмета на обществената поръчка се включва - отпечатване, опаковане, персонализиране и предоставяне на ваучери за храна по Наредба №11 от 21 декември 2005 г. за определяне на условията и реда за осигуряване на безплатна храна и/или добавки към нея, както и издаване, предоставяне и администриране на електронни ваучери по Наредба №7 от 9 юли 2003 г. Прогнозният брой ваучери по Наредба №11 от 21 декември 2005 г. е 46495 броя. Прогнозният брой електронни карти за предоставяне на ваучери по Наредба №7 от 9.07.2003 г., които следва да бъдат издадени, предоставени и администрирани е приблизително 250 бр., като Възложителят си з…
Award criteria
- Price — На първо място се класира участникът, предложил най-ниска цена за отпечатване, опаковане, персонализиране и предоставяне на 1 брой ваучер на хартиен носител, независимо от номиналната му стойност. В…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| БЪЛГАРСКИ ПОЩИ ЕАД | 295,875 лв. | — |
Official publications
- TED · 00187037-2025 · 24 March 2025
- OJS · 58/2025 · 24 March 2025
Other tenders from МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "СВ. МИНА" - ПЛОВДИВ ЕООД
- „Доставка на реактиви и медицински консумативи за нуждите на МБАЛ „Св. Мина – Пловдив“ ЕООД по обособени позиции“
- „Доставка на лекарствени продукти за нуждите на МБАЛ „Свети Мина“- Пловдив“ ЕООД по обособени позиции“
- „Доставка на реактиви и медицински консумативи за нуждите на МБАЛ „Св. Мина – Пловдив“ ЕООД по обособени позиции“
- „Доставка на лекарствени продукти за нуждите на МБАЛ „Свети Мина“ - Пловдив“ ЕООД“
- „Доставка на лекарствени продукти за нуждите на МБАЛ „Свети Мина“- Пловдив“ ЕООД по обособени позиции“
- „Доставка на лекарствени продукти за нуждите на МБАЛ „Свети Мина“ - Пловдив“ ЕООД по обособени позиции – ЧАСТ V“
- „Доставка на лекарствени продукти за нуждите на МБАЛ „Свети Мина“ - Пловдив“ ЕООД по обособени позиции – ЧАСТ V“
- „Доставка на лекарствени продукти за нуждите на МБАЛ „Свети Мина“ - Пловдив“ ЕООД по обособени позиции – ЧАСТ IV“
- „Доставка на лекарствени продукти за нуждите на МБАЛ „Свети Мина“ - Пловдив“ ЕООД по обособени позиции – ЧАСТ IV“
- „Доставка на лекарствени продукти за нуждите на МБАЛ „Свети Мина“ - Пловдив“ ЕООД по обособени позиции – ЧАСТ IV“