El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Services

„Избор на оператор за предоставяне на ваучери за храна по Наредба №11 от 21 декември 2005 г. и на електронни ваучери по Наредба №7 от 9 юли 2003 г. за работници и служители на МБАЛ „Свети Мина“ - Пловдив“ ЕООД по обособени позиции“

Buyer: МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "СВ. МИНА" - ПЛОВДИВ ЕООД

Published
26 November 2024
Submission deadline
27 December 2024, 23:59
Estimated value
355,875 лв.
Place of performance
BG421
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00719776-2024
Reference
8c8f90eb-b299-4eb2-8dfb-8ddd52640474
Official source
Official source

CPV codes

Description

Настоящата обществена поръчка има за цел да бъде избран изпълнител, получил разрешение за осъществяване на дейност като оператор от министъра на финансите по реда на Наредба №7 от 9.07.2003 г. за условията и реда за издаване и отнемане на разрешение за извършване на дейност като оператор на ваучери за храна на хартиен и електронен носител, за издаване на ваучери за храна на електронен носител, характеристиките на издаваните ваучери за храна на електронен носител и осъществяване дейност като оператор, за нуждите на служители на „МБАЛ „Свети Мина“ - Пловдив“ ЕООД. В предмета на обществената поръчка се включва - отпечатване, опаковане, персонализиране и предоставяне на ваучери за храна по Наредба №11 от 21 декември 2005 г. за определяне на условията и реда за осигуряване на безплатна храна и/или добавки към нея, както и издаване, предоставяне и администриране на електронни ваучери по Наредба №7 от 9 юли 2003 г. Прогнозният брой ваучери по Наредба №11 от 21 декември 2005 г. е 46495 броя. Прогнозният брой електронни карти за предоставяне на ваучери по Наредба №7 от 9.07.2003 г., които следва да бъдат издадени, предоставени и администрирани е приблизително 250 бр., като Възложителят си з…

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 „Избор на оператор за отпечатване, опаковане, персонализиране и предоставяне на ваучери за храна по Наредба №11 от 21 декември 2005 г.“
BG421
85320000 Servicios sociales 295,875 лв.
2 „Избор на оператор за издаване, предоставяне и администриране на електронни ваучери по Наредба №7 от 9 юли 2003 г.“
BG421
85320000 Servicios sociales 60,000 лв.

Award criteria

Official publications

Other tenders from МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "СВ. МИНА" - ПЛОВДИВ ЕООД