„Избор на оператор за предоставяне на електронни ваучери за нуждите на „ВиК“ ЕООД – Пловдив, по обособени позиции”
Buyer: ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ ЕООД
- Published
- 14 November 2025
- Submission deadline
- 16 December 2025, 23:59
- Estimated value
- 3,000,000 лв.
- Place of performance
- Пловдив, BG421
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00758119-2025
- Reference
- 097af9fc-f2b2-4c57-b079-1d298f102737
- Official source
- Official source
CPV codes
- 98000000Otros servicios comunitarios, sociales o personales
Description
Предмет на обществената поръчка: „Избор на оператор за предоставяне на електронни ваучери за нуждите на „ВиК“ ЕООД – Пловдив, по обособени позиции”. Позициите са: 1) Ваучери за храна и 2) Ваучери „Подарък“ Предметът на поръчката по позиция 1) включва издаване, предоставяне, зареждане и обслужване на електронн ваучери за храна на физически електронни носители от Изпълнителя за нуждите на „ВиК ЕООД – Пловдив. Предметът на поръчката по позиция 2) включва предоставяне, зареждане и обслужване на електронни ваучери „Подарък“ с цел обслужване социално-битови и културни потребности на служители на „ВиК“ ЕООД - Пловдив. Прогнозната стойност на обособена позиция 1 е 3 000 000 лв., без ДДС, която не е задължителна и ограничителна за Възложителя., а за позиция 2 – 50 000 лв., без ДДС. На основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП Възложителят ще възложи изпълнението на услугите по застраховане по позиция 2) Ваучери „Подарък“, по реда на чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП чрез директно възлагане, тъй като прогнозната ѝ стойност не надхвърля 20% от общата прогнозна стойност на поръчката. Настоящата обществена поръчка се възлага с остатъчна прогнозна стойност 3 000 000 лева, без ДДС.
Award criteria
- Price — Предложението на всеки участник по този критерий следва да е число по-голямо от нула, записано с до 3 (три) знака след десетичната запетая.
- Quality — На оценка подлежи декларираният от участника в Образец 1 брой за територията на град Пловдив на търговски обекти (минимум 20 обекта) на доставчици по чл. 29 от Наредба № 7/09.07.2003 г., с които има…
- Quality — Участниците трябва да декларират в Образец 1 „Техническо предложение“ дали предлагат разработено мобилно приложение или не разполагат с такова. В случай, че не разполагат с този инструмент за…
Official publications
- TED · 00758119-2025 · 14 November 2025
- OJS · 220/2025 · 14 November 2025