“ИЗБОР НА ОПЕРАТОР ЗА ПРЕДОСТАВЯНЕ И АДМИНИСТРИРАНЕ НА ВАУЧЕРИ ЗА ХРАНА НА ЕЛЕКТРОНЕН НОСИТЕЛ ЗА СЛУЖИТЕЛИТЕ НА ВИК-ШУМЕН ООД”
Buyer: ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ-ШУМЕН ООД
- Published
- 17 November 2025
- Estimated value
- 1,445,000 лв.
- Place of performance
- BG333
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00759952-2025
- Reference
- 25a8fff6-5040-4556-ac58-4389186c6456
- Official source
- Official source
CPV codes
- 98000000Otros servicios comunitarios, sociales o personales
Description
Предметът на поръчката включва издаване, предоставяне, зареждане и обслужване на електронни ваучери за храна на физически електронни носители от Изпълнителя за нуждите на „Водоснабдяване и канализация - Шумен“ ООД. Дейността, свързана с издаването, предоставянето, зареждането и обслужването на ваучери за храна на физически електронни носители, следва да бъде в съответствие с изискванията на Закона за корпоративното подоходно облагане (ЗКПО), Наредба № 7 от 9.07.2003 г. за условията и реда за издаване и отнемане на разрешение за извършване на дейност като оператор на ваучери за храна на хартиен и електронен носител, за издаване на ваучери за храна на електронен носител, характеристиките на издаваните ваучери за храна на електронен носител и осъществяване дейност като оператор (Наредба № 7 от 09.07.2003 г.), както и други действащи приложими нормативни актове. Прогнозният брой работници и служители, на които ще се предоставят ваучери за храна на електронен носител през време на действие на договора е 600 /шестстотин/ броя. Стойността на ваучер за храна на един служител е: 200 /двеста/ лева месечно. Крайната стойност на договора за обществена поръчка се формира на база номиналната сто…
Award criteria
- Price — В своето Ценово предложение участниците следва да посочат: Т.1 - Цена за издаване и доставка на 1 /един/ брой електронен носител /персонализирана карта/ за ваучери за храна без вкл. ДДС. Т.2 - Цена…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| МИКРОФОНД ЕАД | 1,445,000 лв. | — |
Official publications
- TED · 00759952-2025 · 17 November 2025
- OJS · 221/2025 · 17 November 2025
Other tenders from ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ-ШУМЕН ООД
- „Доставка на ферихлорид за пречистване на отпадъчни води за нуждите на ПСОВ при „ВиК-Шумен” ООД гр. Шумен”
- „Лабораторни изпитвания на проби от питейна и повърхностна вода за нуждите на „В и К – Шумен“ ООД в четири обособени позиции“
- „Лабораторни изпитвания на проби от питейна и повърхностна вода за нуждите на „В и К – Шумен“ ООД в четири обособени позиции“
- „Лабораторни изпитвания на проби от питейна и повърхностна вода за нуждите на „В и К – Шумен“ ООД в четири обособени позиции“
- „Лабораторни изпитвания на проби от питейна и повърхностна вода за нуждите на „В и К – Шумен“ ООД в четири обособени позиции“
- „Доставка на алуминиев хлорид хидроксид сулфат с характеристики в съответствие със стандарт БДС EN 17034 Химикали, използвани за…
- „Доставка на течен хлор за обработка на питейна вода за нуждите на „ВиК – Шумен” ООД гр. Шумен“
- „Доставка на натриев хипохлорит /белина/ за нуждите на „В и К-Шумен“ ООД“
- “Доставка на нови помпени агрегати за нуждите на „ВиК – Шумен“ ООД, гр. Шумен в три обособени позиции“
- „Доставка на ферихлорид за пречистване на отпадъчни води за нуждите на ПСОВ при „ВиК-Шумен” ООД гр. Шумен”