El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Services

„ИЗБОР НА ОПЕРАТОР ЗА ОТПЕЧАТВАНЕ, ОПАКОВАНЕ, ПЕРСОНАЛИЗИРАНЕ И ПРЕДОСТАВЯНЕ НА ВАУЧЕРИ ЗА ХРАНА НА РАБОТНИЦИ И СЛУЖИТЕЛИ ОТ „МБАЛ – БЛАГОЕВГРАД“ АД“

Buyer: МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ - БЛАГОЕВГРАД АД

Published
28 November 2024
Estimated value
480,000 лв.
Place of performance
BG413
Procedure
Open procedure
Lots
1
Notice number
00726160-2024
Reference
8520a1d7-029b-4c05-9fd4-d3287aae96a3
Official source
Official source

CPV codes

Description

Настоящата обществена поръчка  има за цел да бъде избран изпълнител, получил разрешение за осъществяване на дейност като оператор от министъра на финансите по реда на чл. 9, ал. 4 от Наредба 7 от 9.07.2003 г. за условията и реда за издаване и отнемане на разрешение за извършване на дейност като оператор на ваучери за храна на хартиен и електронен носител, за издаване на ваучери за храна на електронен носител, характеристиките на издаваните ваучери за храна на електронен носител и осъществяване дейност като оператор, за нуждите на служители на „МБАЛ – БЛАГОЕВГРАД“ АД. В предмета на обществената поръчка се включва - отпечатване, опаковане, персонализиране и предоставяне на ваучери за храна по Наредба №11 от 21 декември 2005 г. за определяне на условията и реда за осигуряване на безплатна храна и/или добавки към нея.  Предметът на поръчката следва да бъде изпълнен в съответствие с изискванията на приложимото действащо законодателство, Техническата спецификация – неразделна част от настоящата документация и условията на възложителя.

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
ПЛЪКСИ БЪЛГАРИЯ ЕООД 480,000 лв.

Official publications

Other tenders from МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ - БЛАГОЕВГРАД АД