El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Services

Избор на оператор за отпечатване, доставка и администриране на ваучери за храна

Buyer: МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ СВ. ИВАН РИЛСКИ ГОРНА ОРЯХОВИЦА ЕООД

Published
26 March 2024
Estimated value
365,112 лв.
Procedure
Open procedure
Notice number
00180714-2024
Reference
5d82c12a-cab2-4edc-90a6-74fe38161718
Official source
Official source

CPV codes

Description

С провеждане на настоящата обществена поръчка възложителят има за цел да избере изпълнител/и, които да предоставят услуги по отпечатване, доставка и администриране на ваучери за храна, съгласно разпоредбите на Наредба № 7 от 9.07.2003 г. за условията и реда за издаване и отнемане на разрешение за извършване на дейност като оператор на ваучери за храна и осъществяване дейност като оператор, по 2 /две/ обособени позиции.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Избор на оператор за отпечатване, окомплектоване и доставка на ваучери за храна на хартиен носител, съгласно Наредба №11/21.12.2005 г. за определяне на условията и реда за осигуряване на безплатна храна и/или добавки към нея 79800000 Servicios de impresión y servicios conexos 28,944 лв.
2 Избор на оператор за отпечатване, окомплектоване и доставка на ваучери за храна на хартиен носител, както и администриране на ваучери на електронен носител по Наредба № 7 от 09.07.2003г. на МТСП и МФ 79800000 Servicios de impresión y servicios conexos 336,168 лв.

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
БЪЛГАРСКИ ПОЩИ ЕАД 336,336 лв.
ИДЪНРЕД БЪЛГАРИЯ АД 28,944 лв.

Official publications

Other tenders from МНОГОПРОФИЛНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ СВ. ИВАН РИЛСКИ ГОРНА ОРЯХОВИЦА ЕООД