Избор на оператор на компостираща инсталация и на инсталация за предварително третиране на смесени битови отпадъци, изградени на територията на Регионално сдружение за управление на отпадъците – Асеновград, включително разделно събиране на зелени и/или биоразградими отпадъци“ и „Системата за събиране на РСБрО
Buyer: ОБЩИНА АСЕНОВГРАД
- Published
- 25 July 2024
- Submission deadline
- 2 September 2024, 23:59
- Estimated value
- 17,704,703 лв.
- Place of performance
- BG421
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00446487-2024
- Reference
- 7efd4515-6c59-4053-9b6c-5eb83f176b20
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90514000Servicios de reciclado de desperdicios
Description
Общините, Асеновград, Първомай, Садово, Куклен и Лъки са Бенефициент по проект № BG16M1OP002-2.006-0001 «Втора комбинирана процедура за проектиране и изграждане на компостиращи инсталации и на инсталации за предварително третиране на битови отпадъци" по ос 2 на ОПОС 2014-2020 на РСУО - регион Асеновград», във връзка с която се провежда настоящата обществена поръчка. Възложител на настоящата обществена поръчка е Община Асеновград, съгласно Протоколно Споразумение за съвместно възлагане от 21.06.2024 г., подписано между общините- партньори за провеждане на процедурата за избор на изпълнител на обществена поръчка с предмет: „Избор на оператор на компостираща инсталация и на инсталация за предварително третиране на смесени битови отпадъци, изградени на територията на Регионално сдружение за управление на отпадъците – Асеновград, включително разделно събиране на зелени и/или биоразградими отпадъци“ и „Системата за събиране на РСБрО““. "Компостираща инсталация и Инсталация за предварително третиране на смесени битови отпадъци“ или „Инсталациите“ е обобщено наименование на комплекс от сгради, съоръжения, оборудване, площадкова инфраструктура, озеленяване, ограда, находящи се в имот иденти…
Award criteria
- Price — Комплексната оценка за всяка една оферта се формира като сума от оценките на показатели с относителни тежести на участие спрямо максималния брой точки, както следва: 1. Предложена компенсация за 1…
Official publications
- TED · 00446487-2024 · 25 July 2024
- OJS · 144/2024 · 25 July 2024