„Избор на оператор на инсталацията за предварително третиране на смесени битови отпадъци от общините Пазарджик, Пещера, Батак, Брацигово, Септември, Белово и Лесичово и на оператор на инсталацията за компостиране на разделно събрани зелени и/или биоразградими отпадъци от общините Батак, Брацигово, Лесичово, Пазарджик и Пещера, разположени на територията на РЦР Алеко Константиново, община Пазарджик
Buyer: ОБЩИНА ПАЗАРДЖИК
- Published
- 8 September 2025
- Submission deadline
- 6 October 2025, 23:59
- Estimated value
- 32,027,415 лв.
- Place of performance
- BG423
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00582968-2025
- Reference
- 7f2e1da4-84b0-461c-8c0c-539f30b7c161
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90500000Servicios relacionados con desperdicios y residuos
- 90510000Eliminación y tratamiento de desperdicios
Description
Предмет на процедурата е определяне на изпълнител на обществена поръчка с предмет: „Избор на оператор на инсталацията за предварително третиране на смесени битови отпадъци от общините Пазарджик, Пещера, Батак, Брацигово, Септември, Белово и Лесичово и на оператор на инсталацията за компостиране на разделно събрани зелени и/или биоразградими отпадъци от общините Батак, Брацигово, Лесичово, Пазарджик и Пещера, разположени на територията на РЦР Алеко Константиново, община Пазарджик“. За целите на настоящата документация, обектът на поръчката включва всички съоръжения, инсталации и механизация, които ще оперира бъдещият изпълнител, съгласно посоченото в разрешителните документи, Технологията на Инсталацията за предварително третиране на смесени битови отпадъци, Технологията на Инсталацията за компостиране на разделно събрани зелени и/или биоразградими отпадъци и Техническата спецификация. Въз основа на прогнозираното в Доклад от актуален анализ на инфраструктурата за третиране на битовите отпадъци в РСУО Пазарджик и цената за третиране на битовите отпадъци, постъпващи в Център за рециклиране регион Пазарджик, изготвен през юни 2025 г., Възложителят е приел, че максималният годи…
Award criteria
- Quality — Оценката по показателя Тпр. – е с макс. 50 точки и обхваща Организация, подход и методи за изпълнение на услугата.Предложението в тази част трябва да съдържа като минимум информация…
- Price — Оценка по показателя Цп – макс. 50 точки с Подпоказатели: 1. Цена за предварително третиране на тон смесени битови отпадъци - Цп1 – 40 точки; Цп1 = Ц п1 мин / Ц п1 оценяван х 40 и 2. Цена за…
Official publications
- TED · 00582968-2025 · 8 September 2025
- OJS · 171/2025 · 8 September 2025