“Избор на изпълнител за превоз на служители и педагогическия персонал към Целодневните детски градини на община Каолиново през 2025/2027 г. по маршрутни линии”
Buyer: ОБЩИНА КАОЛИНОВО
- Published
- 17 April 2025
- Submission deadline
- 22 May 2025, 23:59
- Estimated value
- 377,350 лв.
- Place of performance
- Каолиново, BG333
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00251897-2025
- Reference
- 86840277-8ead-46bf-968b-8da062cf3214
- Official source
- Official source
CPV codes
- 60130000Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е превоз на служители и педагогическия персонал към детски градини на община Каолиново през 2025/2027 г. по три маршрутни линии: Маршрутна линия № 1 – Шумен – Царев брод – Долина – кв. Кус – Каолиново – Т. Икономово – Каолиново и обратно. Превозът се извършва от 06:50 часа – гр. Шумен до 08:00 ч. в гр. Каолиново и обратно в 16.35 часа по същия маршрут. Дължината на маршрута е 134 км., включва и обиколката по спирките в гр. Шумен. Предвид броя на пътуващите служители е необходимо да бъде осигурено моторно превозно средство (автобус) с най-малко 26 (двадесет и шест) места за сядане, без мястото за сядане на водача, както и резервно със същата вместимост или по-голяма. Маршрутна линия № 2 – Шумен – Долина – Каолиново – Т. Икономово – Каолиново – Пристое – Гусла – Загориче и обратно. Превозът се извършва на две смени: един ден първа смяна, един ден втора смяна. 1. Първа смяна от 06:00 часа – гр. Шумен до 07:30 ч. в Загориче и обратно в 13:00 часа по същия маршрут. Дължината на маршрута е 158 км., включва и обиколката по спирките в гр. Шумен. 2. Втора смяна от 10:30 часа гр. Шумен до 12:00 ч. в Загориче и обратно в 18:00 часа по същия мар…
Award criteria
- Price — Обществената поръчка се възлага въз основа на Икономически най-изгодната оферта. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа критерия за възлагане „Най-ниска цена“, съгласно чл. 70, ал.…
Official publications
- TED · 00251897-2025 · 17 April 2025
- OJS · 76/2025 · 17 April 2025