„Избор на изпълнител за осъществяване на ремонт на МПС, собственост на АПИ- ОПУ Враца”
Buyer: ОБЛАСТНО ПЪТНО УПРАВЛЕНИЕ - ВРАЦА
- Published
- 16 April 2025
- Submission deadline
- 22 May 2025, 23:59
- Estimated value
- 21,000 лв.
- Place of performance
- BG313
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00249102-2025
- Reference
- 3b4a4750-5d7e-448c-bc08-3665208936ee
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50000000Servicios de reparación y mantenimiento
- 50111000Servicios de administración, reparación y mantenimiento de parque de vehículos
Description
Предмет на обществената поръчка е „Избор на изпълнител за осъществяване на ремонт на МПС, собственост на АПИ-ОПУ-Враца“. Предметът на възлагане на настоящата обществена поръчката включва извънгаранционно сервизно обслужване и ремонт на служебните МПС, собственост на Възложителя АПИ-ОПУ-Враца по модели, вид, марка и технически данни за автомобилите, описани в Техническата спецификация. Целта на обществената поръчка е избор на изпълнител, които да извършва ремонт на автомобилите, зачислени на ОПУ-Враца, с оглед поддръжката им в изправно техническо състояние. Предметът на поръчката включва: « Технически прегледи на МПС – извършват се за установяване на техническото състояние на агрегати, възли, детайли и системи на автомобила, осигуряващи безопасността при движението на автомобилната техника. Участникът избран за изпълнител след преглед на автомобила, представя на възложителя Протокол за техническото му състояние, в който е посочен и вида на необходимите дейности по извънгаранционна поддръжка, части и консумативи, които следва да бъдат вложени и времетраенето на дейностите. Посочва се и съвкупната стойност на дейностите по извънгаранционна поддръжка, частите и консумативите, пре…
Award criteria
- Quality — За оферта с оптимално съотношение качество/цена ще се счита тази, получила най-висока комплексна оценка (КО). Показателите и начинът на образуване на комплексната оценка са описани по-долу в…
Official publications
- TED · 00249102-2025 · 16 April 2025
- OJS · 75/2025 · 16 April 2025