"Избор на изпълнител за осъществяване на ремонт на МПС, собственост на АПИ - ОПУ Пловдив"
Buyer: АГЕНЦИЯ "ПЪТНА ИНФРАСТРУКТУРА", ОБЛАСТНО ПЪТНО УПРАВЛЕНИЕ - ПЛОВДИВ
- Published
- 6 February 2025
- Submission deadline
- 12 March 2025, 23:59
- Estimated value
- 40,000 лв.
- Place of performance
- Пловдив, BG421
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00081104-2025
- Reference
- 98c5221b-c6a6-41e1-b9c9-375f2bf534c9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 50111000Servicios de administración, reparación y mantenimiento de parque de vehículos
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка е: „Избор на изпълнител за осъществяване на ремонт на МПС, собственост на АПИ, ОПУ – Пловдив“. Цел на обществената поръчка е да бъде определен изпълнител и да се сключи договор с него за осъществяване на ремонт на МПС, собственост на Агенция “Пътна инфраструктура“ и стопанисвани от ОПУ - Пловдив, съгласно Списък на автомобилите - Приложение № 1 към настоящата документация. Извършването на услугата включва: техническо обслужване, текущ и основен ремонт, автотенекеджийски и автобояджийски услуги, включително доставка и/или подмяна на авточасти, възли, детайли и материали на МПС, предоставени за управление на АПИ – ОПУ-Пловдив. В предмета на поръчката влиза доставка на консумативи като: спирачна течност, течност за чистачки, антифриз, двигателно масло, хидравлично масло, диференциално масло, двутактово масло, грес и др. В посоченото Приложение № 1 на автомобилите може да настъпи промяна в резултат на бракуване, закупуване на нови автомобили, прехвърляне на автомобили от един район в друг. Предмета на поръчката Не включва закупуването на автомобилни гуми.
Award criteria
- Price — Показател "цена за един човекочас вложен труд при извършване на техническо обслужване и текущ ремонт на автомобилите" (часова ставка) в лева, без включен ДДС се състои от най-ниската предложена цена…
- Quality — Показател, отразяващ тежестта на предложения от кандидата гаранционен срок (гаранционна отговорност) се състои от: гаранционния срок, предложен от съответния участник /в календарни месеци и…
Official publications
- TED · 00081104-2025 · 6 February 2025
- OJS · 26/2025 · 6 February 2025
Other tenders from АГЕНЦИЯ "ПЪТНА ИНФРАСТРУКТУРА", ОБЛАСТНО ПЪТНО УПРАВЛЕНИЕ - ПЛОВДИВ
- "Избор на изпълнител за осъществяване на ремонт на МПС, собственост на АПИ - ОПУ Пловдив"
- "Избор на изпълнител за осъществяване на ремонт на МПС, собственост на АПИ - ОПУ Пловдив"
- Избор на изпълнител за изготвяне на комплексен доклад за оценка на съответствието с основните изисквания към строежите и технически контрол…
- "Избор на изпълнител за осъществяване на ремонт на МПС, собственост на АПИ - ОПУ Пловдив"
- „Избор на изпълнител за проектиране, упражняване на авторски надзор и строителство (инженеринг) за обект: „Изграждане на нов мост на река…
- Избор на изпълнител за проектиране, упражняване на авторски надзор и строителство (инженеринг) за обект: „Изграждане на нов мост на река…
- „Осъществяване на физическа, денонощна невъоръжена охрана и охрана със СОТ на имоти - държавна собственост, стопанисвани от АПИ – ОПУ…