Избор на доставчик на електрическа енергия, координатор на балансираща група, за обекти на ниско напрежение за нуждите на Община Тервел, Обл.Добрич
Buyer: ОБЩИНА ТЕРВЕЛ
- Published
- 19 June 2025
- Submission deadline
- 18 July 2025, 23:59
- Estimated value
- 600,000 лв.
- Place of performance
- гр. Тервел, BG332
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00397642-2025
- Reference
- bb5c8b02-df3d-4aa8-8da6-723bc898393c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Предметът на обществената поръчка е избор на Изпълнител, координатор на балансираща група, който ще извърши доставка на нетна активна електрическа енергия на ниско напрежение за обекти на ниско напрежение за нуждите на Община Тервел, обл.Добрич. Прогнозното количество електрическа енергия за срока на действие на договора от 12 (дванадесет) месеца е приблизително 1300 mWh (хиляда и триста мегаватчаса). Количеството електрическа енергия се определя от Възложителя в зависимост от конкретните потребности и финансова обезпеченост на звената на бюджетна издръжка, които са обекти, за които се доставя електрическата енергия в предмета на поръчката. Посочените количества в документацията са прогнозни за срока на договора (12 –дванадесет месеца) и са определени на база справка за потребена от Възложителя електрическа енергия за предходен спрямо обявяването на настоящата обществена поръчка период от 12 (дванасесет) месеца , като Възложителят не се задължава да ги потреби и не се лимитира с тях. Предметът на поръчката включва и администриране на сумите за нормативно определените такси, мрежови услуги и акциз. Същите ще бъдат заплащани от възложителя на изпълнителя. Във връзка с горното …
Award criteria
- Price — Обществената поръчка се възлага въз основа на критерий „Най-ниска цена“. Оценява се предложената от участника в ценовото предложение и в съответното поле на платформата на ЦАИС ЕОП стойност на…
Official publications
- TED · 00397642-2025 · 19 June 2025
- OJS · 116/2025 · 19 June 2025