«Избор на доставчик на електрическа енергия и координатор на балансираща група за обекти на ЮЗУ «Неофит Рилски» - Благоевград»
Buyer: ЮГОЗАПАДЕН УНИВЕРСИТЕТ "НЕОФИТ РИЛСКИ"
- Published
- 7 January 2025
- Submission deadline
- 5 February 2025, 23:59
- Estimated value
- 2,070,000 лв.
- Place of performance
- Благоевград, BG413
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00006731-2025
- Reference
- f99ad3b1-268b-4eac-881b-6214e98c0817
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Предмет за възлагане на обществената поръчка е избор на доставчик на електрическа енергия и координатор на балансираща група за обекти на ЮЗУ «Неофит Рилски» - Благоевград. Прогнозното количество на доставената ел. енергия за две години е 4 200 MWh. Откритата процедура е за възлагане на обществена поръчка за доставка на електрическа енергия по свободно договорени цени съгласно чл. 100, чл. 101, чл. 102 и чл. 103 от ЗЕ и Правилата за търговия с електрическа енергия за захранване на 21 обекта на ЮЗУ „Неофит Рилски“, мрежа ниско и средно напрежение. Цената включва активна електрическа енергия, разходи за балансиране и разходи на участника за осигуряване на посочените услуги. Възложителят не заплаща за балансираща група и не поема разходите за небаланси.
Award criteria
- Price — Крайната цената на 1 MWh се формира на база определената от Българска Независима Енергийна Борса средна дневна борсова цена за всеки ден по пазарен сегмент „Ден напред”, без ДДС, плюс предложената…
Official publications
- TED · 00006731-2025 · 7 January 2025
- OJS · 4/2025 · 7 January 2025
Other tenders from ЮГОЗАПАДЕН УНИВЕРСИТЕТ "НЕОФИТ РИЛСКИ"
- „Доставка на компютърно оборудване по проекти“
- „Доставка на меса и напитки за нуждите на Университетски център „Бачиново“ при ЮЗУ „Неофит Рилски““
- „Доставка на компютърна техника и свързано с нея оборудване по проекти - ФНИ и МОН“
- „Доставка на компютърна техника и свързано с нея оборудване по проекти - ФНИ и МОН“
- „Доставка и монтаж на обзавеждане и оборудване за нуждите на Югозападен университет „Неофит Рилски“
- „Преустройство и промяна предназначението на част от втори етаж на сграда с идентификатор 20540.38.43.1 - Спортно - възстановителен център…
- „Подмяна на дограма на втори етаж на сграда с идентификатор 20540.38.43.1 - Спортно - възстановителен център „Бачиново“ към ЮЗУ „Неофит…
- „Строително-монтажни дейности на три обекта на ЮЗУ „Неофит Рилски“
- "Покупка на гориво за автомобилния парк на ЮЗУ "Неофит Рилски"
- „Доставка на фабрично нови МПС (1 бр. автобус и 1 бр. пътнически ван) за нуждите на ЮЗУ „Неофит Рилски“