„Избор на доставчик на електрическа енергия и координатор на балансираща група при условията на свободно договорени цени за нуждите на община Дългопол, за периода от 2024/2025 година”
Buyer: ОБЩИНА ДЪЛГОПОЛ
- Published
- 26 April 2024
- Submission deadline
- 26 May 2024, 23:59
- Estimated value
- 350,000 лв.
- Place of performance
- Дългопол, BG331
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00249134-2024
- Reference
- 2031047c-c1e0-4962-b710-863d6fd3c342
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09310000Electricidad
Description
Предмет на настоящата обществена поръчка e доставка и балансиране на определени количества нетна активна електрическа енергия за обекти на община Дългопол, присъединени на ниво средно напрежение, подробно описани в Техническата спецификация, от лицензиран доставчик на електрическа енергия и координатор на стандартна балансираща група. Предметът на поръчката включва и администриране на сумите за нормативно определените такси, мрежови услуги и акциз. Същите ще бъдат заплащани от Възложителя на Изпълнителя. Във връзка с горното, с Изпълнителя ще бъде сключен договор за комбинирани услуги по смисъла на чл.11, т.10 и при условията на чл. 20 от ПТЕЕ /Правила за търговия с ел. енергия/.
Award criteria
- Price — Цената за фиксирана надбавка към среднопретеглена месечна цена за базов товар на пазар „Ден напред“ на Българската независима енергийна борса ЕАД за 1 MWh активна електрическа енергия ниско…
Official publications
- TED · 00249134-2024 · 26 April 2024
- OJS · 83/2024 · 26 April 2024