IUC202507058 Opstellen van mediaplannen en het verzorgen van bekendmakingen in de Staatscourant en bladen
Buyer: Ministerie van Economische Zaken en Klimaat, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)
- Published
- 25 August 2025
- Submission deadline
- 6 October 2025, 14:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00551927-2025
- Reference
- 6055baac-dbf2-40ad-b9a9-711e40af993c
- Official source
- Official source
CPV codes
- 79341000Servicios de publicidad
Description
Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (hierna: RVO) coördineert vergunningverlening voor energie-infrastructuurprojecten die onder de Projectprocedure en/of Rijkscoördinatieregeling vallen. Allerlei publicaties verzorgt RVO in opdracht van het ministerie van Klimaat en Groene Groei (hierna: KGG). Per procedurestap worden bekendmakingen namens de minister van KGG geplaatst in de Staatscourant en bladen. In het geval van grensoverschrijdende milieueffecten wordt een bekendmaking ook in een buitenlands blad gepubliceerd. Met het afsluiten van de overeenkomst beoogt Opdrachtgever één leverancier te contracteren, die in staat is accuraat bekendmakingen en advertenties op te maken, binnen korte tijd te laten publiceren in de Staatscourant en de overeengekomen bladen. € 640.000,- excl. btw voor vier (4) jaar.
Award criteria
- Quality — Inschrijver voegt bij de Inschrijving een plan van aanpak.
- Quality — U dient bij uw inschrijving een uitwerking van de casus toe te voegen.
- Quality — Inschrijver voegt bij de Inschrijving de naam en cv met functies en relevante kennis / ervaring van de in te zetten projectleider.
- Quality — Inschrijver voegt bij de Inschrijving een verantwoording van de in te zetten projectteamleden (de contactpersonen per project).
- Price — Een totaal inschrijfprijs voor de casus.
Official publications
- TED · 00551927-2025 · 25 August 2025
- OJS · 161/2025 · 25 August 2025
Other tenders from Ministerie van Economische Zaken en Klimaat, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)
- communicatie en promotie ten behoeve van het programma Partners voor Water 2022-2027
- Marktconsultatie in verband met beoogde Europese aanbesteding via een Dynamisch Aankoopsysteem (DAS) – Toelating van deskundigen tot de…
- Consultant CBI Ghana Country Programme
- Inhuur Technische Vergunningsverleners m.b.t. mijnbouwomgevingsvergunningen
- Verslaglegging zienswijzen informatieavonden
- Inhuur van Facilitair Adviseurs
- Dienstverlening van een Evenementenbureau
- Weerbaarheid van het toenemende decentrale energiesysteem
- ‘Systeemaanpak voor samenwerking en samenhang van integrale decentrale energiesystemen in de ruimte’
- Geophysical Survey of Wind Farm Search Area 6/7