IT infrastruktūros įranga (seno CVP IS Nr. 580043)
Buyer: VĮ Registrų centras
- Published
- 4 December 2024
- Submission deadline
- 2 January 2026, 10:00
- Estimated value
- €12,000,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00740933-2024
- Reference
- be7526c7-c165-4343-b494-01eabdfb6d54
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30237110Interfaces de red
- 48820000Servidores
- 42965110Sistema de depósito
- 30210000Máquinas procesadoras de datos (hardware)
- 48517000Paquetes de software de TI
Description
Šioje dinaminėje pirkimo sistemoje yra tęsiama senoje CVP IS 2021-12-21 paskelbta dinaminė pirkimo sistema Nr. 580043. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: 660052-2021. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Official publications
- TED · 00740933-2024 · 4 December 2024
- OJS · 236/2024 · 4 December 2024