Išplėstinio aptikimo ir reagavimo sistemą (XDR)
Buyer: VĮ Registrų centras
- Published
- 18 February 2025
- Estimated value
- €0
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00109130-2025
- Reference
- e0bb84aa-868a-42b6-bc01-44cec907ac18
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48761000Paquetes de software antivirus
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-10-23 paskelbto pirkimo Nr. 743995 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/viewtransaction.asp?TID=743995. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Award criteria
- Price — Kaina
- Quality — licencijų palaikymo trūkumų pastebėtų licencijų perdavimo – priėmimo metu ar (ir) po akto pasirašymo pašalinimo terminas
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| UAB NRD CS | €559,075 | — |
Official publications
- TED · 00109130-2025 · 18 February 2025
- OJS · 34/2025 · 18 February 2025