Išmaniosios integracinės atsiskaitymų platformos įranga su įrengimu (Seno CVP IS pirkimo Nr. 747832)
Buyer: Savivaldybės įmonė "Susisiekimo paslaugos"
- Published
- 7 January 2025
- Estimated value
- €0
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00005918-2025
- Reference
- b52faa77-6321-47d0-87d7-998fe8e36160
- Official source
- Official source
CPV codes
- 31710000Equipo electrónico
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-25 paskelbto pirkimo Nr. 747832 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/791791?B=PPO Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Award criteria
- Price — Kaina
- Quality — Garantijos terminas
Official publications
- TED · 00005918-2025 · 7 January 2025
- OJS · 4/2025 · 7 January 2025
Other tenders from Savivaldybės įmonė "Susisiekimo paslaugos"
- Komunikacijos paslaugos
- Vilniaus miesto šviesoforais reguliuojamų sankryžų ir perėjų projektavimo ir projektų priežiūros vykdymo paslaugos (4 kategorija)
- Vilniaus miesto šviesoforais reguliuojamų sankryžų ir perėjų projektavimo paslaugos
- Inžinerinių statinių projektavimo paslaugų DPS sukūrimas
- Gedimino pr. 9A Automobilių stovėjimo aikštelės valymo paslaugos ir Tilto g. 14 Automobilių stovėjimo aikštelės valymo paslaugos
- Vairuotojų informacinių švieslenčių sistemos priežiūros, gedimų šalinimo paslaugos
- Gedimino pr. aikštelės, adresu Gedimino pr.9A, Vilniuje, kapitalinio remonto projekto pirkimas
- Turto vertinimo paslaugos (NUTRAUKTAS)
- Turto vertinimo paslaugos (NUTRAUKTAS)
- Purchasing cybersecurity software