Inżynier kontraktu dla zadań inwestycyjnych zawartych w Projektach, pn.: „Termomodernizacja gminnych wielorodzinnych budynków mieszkalnych w Łodzi etap I, etap II i etap III”
Buyer: Miasto Łódź - Urząd Miasta Łodzi
- Published
- 3 December 2025
- Submission deadline
- 7 January 2026, 10:00
- Place of performance
- Miasto-Łódź, PL711
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00803535-2025
- Reference
- da5213b3-07fd-4643-b234-11f6b7379841
- Official source
- Official source
CPV codes
- 71310000Servicios de consultoría en ingeniería y construcción
- 66171000Servicios de asesoramiento financiero
- 71318000Servicios de asesoramiento y consultoría en ingeniería
- 71520000Servicios de supervisión de obras
- 71521000Servicios de supervisión del emplazamiento de la obra
- 71530000Servicios de consultoría en materia de construcción
- 71540000Servicios de gestión de obras
Description
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi: „Inżynier kontraktu dla zadań inwestycyjnych zawartych w Projektach, pn.: „Termomodernizacja gminnych wielorodzinnych budynków mieszkalnych w Łodzi etap I, etap II i etap III”: I. Pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego nad Zadaniami inwestycyjnymi a także nadzór nad inwestycjami zakończonymi (w szczególności w obszarze roszczeń związanych z przebiegiem realizacji inwestycji oraz z tytułu gwarancji/rękojmi) w zakresie wskazanych poniżej Zadań Inwestycyjnych: 1) Dla Etapu I: a) Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Łodzi, ul. Piramowicza 8, b) Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Łodzi, ul. Sterlinga 15 i 15A, c) Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Łodzi, ul. Sterlinga 17A, d) Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Łodzi, ul. Solna 8, e) Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Łodzi, ul. Solna 10, 2) Dla Etapu II: a) Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Łodzi, ul. S. Żeromskiego 59, b) Termomodernizacja budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Łodzi, ul. E. Abramowskiego 19, c) Termomodernizacja budynku mieszkaln…
Award criteria
- Price — Cena oferty brutto w PLN (C) 60 % 60 punktów W przypadku kryterium – Cena oferty brutto w PLN (C) oferta otrzyma zaokrągloną do dwóch miejsc po przecinku ilość punktów wynikającą z działania: Pi(C)…
- Quality — Zamawiający będzie oceniał doświadczenie projektanta w specjalności architektonicznej, w następujący sposób: Wykonawca otrzyma 0 pkt w przypadku doświadczenia projektanta w specjalności…
- Quality — Zamawiający będzie oceniał doświadczenie inspektora ds. wentylacji, w następujący sposób: Wykonawca otrzyma 0 pkt w przypadku doświadczenia inspektora ds. wentylacji przy wykonywaniu nadzoru nad…
Official publications
- TED · 00803535-2025 · 3 December 2025
- OJS · 233/2025 · 3 December 2025