Integruotos mokesčių informacinės sistemos (IMIS) modernizavimo, pritaikant Mokesčių administravimo platformai (MAP), paslaugos viešasis pirkimas (seno CVP IS Nr. 747628)
Buyer: Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos
- Published
- 12 February 2025
- Estimated value
- €272,727
- Place of performance
- LT011
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00093869-2025
- Reference
- 1103b37d-2d58-4a1b-bd38-ff2db68e6062
- Official source
- Official source
CPV codes
- 72211000Servicios de programación de sistemas y software de usuario
- 72262000Servicios de desarrollo de software
- 72263000Servicios de implementación de software
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-11-22 paskelbto pirkimo Nr. 747628 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/791574?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Award criteria
- Price — Pasiūlymo kaina
- Quality — Sutarčiai paskirtų specialistų kvalifikacija
- Quality — Kokybės garantijos trukmės vertinimas
- Quality — Projekto veiklų valdymo aplinka
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| UAB "Novian PRO" | €132,744 | — |
Official publications
- TED · 00093869-2025 · 12 February 2025
- OJS · 30/2025 · 12 February 2025
Other tenders from Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos
- Saugos kompiuterinės įrangos viešasis pirkimas
- Biuro įrangos techninės priežiūros, aptarnavimo ir jos programinės įrangos techninės priežiūros ir administravimo paslaugų viešasis pirkimas
- Pridėtinės vertės mokesčio informacijos mainams tarp Europos Sąjungos valstybių skirtos informacinės sistemos ITIS_EU modernizavimo ir…
- Kompiuterinės ir programinės įrangos viešasis pirkimas
- Saugos kompiuterinės įrangos viešasis pirkimas
- Išmaniosios kontrolės procesų valdymo posistemio ( i.KON) rizikos analizės modulio plėtros paslaugų viešasis pirkimas
- Valstybei perduotų transporto priemonių saugojimo atviroje aikštelėje (Klaipėdos, Tauragės apskrityse) paslaugų viešasis pirkimas
- Biuro įrangos techninės priežiūros, aptarnavimo ir jos valdymo programinės įrangos techninės priežiūros ir administravimo paslaugų viešasis…
- Valstybei perduotų transporto priemonių saugojimo atviroje aikštelėje (Klaipėdos, Tauragės apskrityse) paslaugų viešasis pirkimas
- Biuro įrangos techninės priežiūros, aptarnavimo ir jos valdymo programinės įrangos techninės priežiūros ir administravimo paslaugų viešasis…