El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Înnoirea parcului de autovehicule destinate transportului public, pentru comunele Șărmășag și Șamșud, prin achiziția de autovehicule nepoluante

Buyer: Comuna Sarmasag

Published
4 June 2024
Submission deadline
10 June 2024, 15:00
Estimated value
1,772,945 RON
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00328832-2024
Reference
2a5dffbf-c158-4bff-8f76-8483a306d363
Official source
Official source

CPV codes

Description

Obiectul contractului il reprezinta contractul de achizitie publica de furnizare a produselor care fac obiectul proiectului ,,Înnoirea parcului de autovehicule destinate transportului public, pentru comunele Sărmășag și Șamșud, prin achiziția de autovehicule nepoluante” in conformitate cu cantitatile si specificatiile tehnice din caietul de sarcini, care curinde: 1 cpl. – Microbus nepoluant. Produsul consta intr-un autovehicul transport persoane (microbus) electric (22+1) putere motor: minim 130 kw capacitate baterie: minim 110 kWh 2 cpl. – Stație încărcare. Produsul consta intr-un echipament de alimentare în curent continuu destinat încărcărilor publice ale autovehiculelor electrice Descrierea produselor ce vor face obiectul contractului de achiziție publica se regăsește în cadrul Caietului de sarcini, publicat odată cu prezentul anunț de participare.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Microbuz nepoluant
RO116
34120000 Vehículos de motor para el transporte de diez o más personas
2 Statie incarcare
RO116
31158100 Cargadores de baterías

Award criteria

Official publications