INK Étterem, büfé és multifunkciós tér kivitelezés
Buyer: Semmelweis Egyetem
- Published
- 7 March 2025
- Estimated value
- 153,647,882 Ft
- Place of performance
- Budapest, HU110
- Procedure
- Other
- Lots
- 1
- Notice number
- 00149306-2025
- Reference
- 09f6bf3e-a4ff-4a6d-a9b9-c78ad7154874
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45000000Trabajos de construcción
Description
Ajánlatkérő a keretmegállapodásos eljárás I. részében 3 ajánlattevővel kötött vállalkozási keretmegállapodást 2024. május 15. napján, a Semmelweis Egyetem ingatlanállományához kapcsolódó építési jellegű kivitelezési munkák végzésére, a keretösszeg kimerüléséig (nettó 2 436 216 480 Ft) vagy 24 hónap határozott időtartamra. Ajánlatkérő a Kbt. 105. § (2) bekezdés c) pontja szerinti verseny újranyitást kezdeményezett a Semmelweis Egyetem Idegsebészeti és Neurointervenciós Klinika (INK) Étterem, büfé és multifunkciós tér kivitelezése tárgyában. Ajánlatkérő a keretmegállapodást kötött összes ajánlattevőnek egyidejűleg írásban ajánlattételi felhívást küldött.
Award criteria
- Quality — Az M2.1) alkalmassági követelményre bemutatott szakembernek az MV-É jogosultság megszerzéséhez meghatározott szakmai gyakorlati időn felül szerzett szakmai gyakorlata (hónap, min. 0 - max. 60 hó)
- Quality — Az M2.3) alkalmassági követelményre bemutatott szakembernek az MV-ÉV jogosultság megszerzéséhez meghatározott szakmai gyakorlati időn felül szerzett szakmai gyakorlata (hónap, min. 0 - max. 60 hó)
- Quality — Az M2.4) alkalmassági követelményre bemutatott szakembernek az MV-ÉG jogosultság megszerzéséhez meghatározott szakmai gyakorlati időn felül szerzett szakmai gyakorlata (hónap, min. 0 - max. 60 hó)
- Price — Nettó ajánlati ár (HUF) (5 % tartalékkerettel növelt)
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Építő-és épületkarbantartó Zártkörűen Működő Részvénytársaság | 192,162,433 Ft | — |
| Prím Építő Építőipari Kft. | 192,162,433 Ft | — |
| Jánosik és Társai Ipari, Szolgáltató és Karbantartó Korlátolt Felelősségű Társaság | 160,974,615 Ft | — |
Official publications
- TED · 00149306-2025 · 7 March 2025
- OJS · 47/2025 · 7 March 2025