Informatička oprema
- Published
- 13 January 2025
- Estimated value
- €142,000
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00021852-2025
- Reference
- b8e51277-dfe3-4492-890a-9b068d87d9c5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30236000Equipo informático diverso
Description
Naručitelj provodi otvoreni postupak javne nabave informatičke opreme podijeljen u 6 grupa. Detaljan opis predmeta nabave naveden je u Opisu predmeta nabave kao privitku ove dokumentacije i u Tehničkim specifikacijama za svaku grupu predmeta nabave. Ponuditelj je dužan za svaku grupu predmeta nabave nuditi isključivo cjelokupan predmet nabave, a količina je navedena u Troškovnicima koji su također izdvojeni u zaseban dokument (privitak dokumentacije o nabavi). Ukupna procijenjena vrijednost nabave na razini 2024. godine iznosi 278.000,00 EUR bez PDV-a, a na ovaj postupak se odnosi iznos od 142.000,00 EUR bez PDV-a. Imajući na umu ukupnu procijenjenu vrijednost nabave na razini 2024. godine, odredbe prema ovoj dokumentaciji o nabavi sukladno čl. 4. st. 2. ZJN 2016 primjenjuju se prema pravilima za otvoreni postupak javne nabave robe velike vrijednosti.
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Prijenosna računala | 30236000 Equipo informático diverso | €8,000 |
| 2 | Videokonferencijski sustav | 30236000 Equipo informático diverso | €8,000 |
| 3 | Poslužitelji | 30236000 Equipo informático diverso | €26,000 |
| 4 | Skeneri | 30236000 Equipo informático diverso | €50,000 |
| 5 | Mrežna oprema | 30236000 Equipo informático diverso | €25,000 |
| 6 | AIO računalo, stolno računalo | 30236000 Equipo informático diverso | €25,000 |
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj kao nefinancijski kriterij predmeta nabave određuje dodatni (komercijalni) jamstveni rok u kojemu će gospodarski subjekt odgovarati za nedostatke na isporučenoj opremi. Maksimalni broj…
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| SGM Informatika d.o.o. | €45,423 | — |
| ALFA KOMPJUTER USLUGE d.o.o. | €25,598 | — |
| SPAN d.d. | €17,145 | — |
| SGM Informatika d.o.o. | €16,011 | — |
| SGM Informatika d.o.o. | €13,559 | — |
| EURO-V.A.L. d.o.o. | €6,396 | — |
Official publications
- TED · 00021852-2025 · 13 January 2025
- OJS · 8/2025 · 13 January 2025
Other tenders from Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu