El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Informatička oprema

Buyer: Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu

Published
23 September 2024
Submission deadline
4 October 2024, 12:00
Estimated value
€142,000
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00569248-2024
Reference
b8e51277-dfe3-4492-890a-9b068d87d9c5
Official source
Official source

CPV codes

Description

Naručitelj provodi otvoreni postupak javne nabave informatičke opreme podijeljen u 6 grupa. Detaljan opis predmeta nabave naveden je u Opisu predmeta nabave kao privitku ove dokumentacije i u Tehničkim specifikacijama za svaku grupu predmeta nabave. Ponuditelj je dužan za svaku grupu predmeta nabave nuditi isključivo cjelokupan predmet nabave, a količina je navedena u Troškovnicima koji su također izdvojeni u zaseban dokument (privitak dokumentacije o nabavi). Ukupna procijenjena vrijednost nabave na razini 2024. godine iznosi 278.000,00 EUR bez PDV-a, a na ovaj postupak se odnosi iznos od 142.000,00 EUR bez PDV-a. Imajući na umu ukupnu procijenjenu vrijednost nabave na razini 2024. godine, odredbe prema ovoj dokumentaciji o nabavi sukladno čl. 4. st. 2. ZJN 2016 primjenjuju se prema pravilima za otvoreni postupak javne nabave robe velike vrijednosti.

Lots (6)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Prijenosna računala
HR050
30236000 Equipo informático diverso €8,000
2 Videokonferencijski sustav
HR050
30236000 Equipo informático diverso €8,000
3 Poslužitelji
HR050
30236000 Equipo informático diverso €26,000
4 Skeneri
HR050
30236000 Equipo informático diverso €50,000
5 Mrežna oprema
HR050
30236000 Equipo informático diverso €25,000
6 AIO računalo, stolno računalo
HR050
30236000 Equipo informático diverso €25,000

Award criteria

Official publications

Other tenders from Nacionalna i sveučilišna knjižnica u Zagrebu

See all →