Inburgering Empowerment programma
Buyer: Gemeente Tilburg
- Published
- 5 December 2025
- Place of performance
- NL415
- Procedure
- Negotiated procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00808495-2025
- Reference
- b4d9a309-e8d5-4451-9059-67428d078130
- Official source
- Official source
CPV codes
- 85300000Servicios de asistencia social y servicios conexos
Description
De opdracht is om de empowerment component uit te voeren van ons ‘InTilburgeren-beleid’ voor de inburgeringsplichtige statushouders, conform de eerder gegunde opdracht, per 1-1-2026. Met empowerment bedoelen we dat inburgeraars gemotiveerd worden om zelf regie te nemen over hun toekomst en het vermogen opbouwen om zichzelf te redden op alle leefdomeinen, met zo min mogelijk professionele ondersteuning en zorg. Het empowermentprogramma voor de inburgeringsplichtige statushouders bestaat uit verschillende elementen: brede intake (inclusief leerbaarheidstoets), oriëntatie en individuele voorlichting en vaardigheden. Deze elementen moeten in samenhang worden uitgevoerd. Omvang
Award criteria
- Quality — kwaliteit
- Price — prijs
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| Refugee Team B.V. | — | — |
Official publications
- TED · 00808495-2025 · 5 December 2025
- OJS · 235/2025 · 5 December 2025