El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Implantai (seno pirkimo Nr. 744210)

Buyer: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos

Published
1 April 2025
Estimated value
€0
Place of performance
LT022
Procedure
Open procedure
Notice number
00208720-2025
Reference
e1612210-e5f3-490b-a035-6c72e9ae83e8
Official source
Official source

CPV codes

Description

Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-10-27 paskelbto pirkimo Nr. 744210 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/787985?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.

Lots (2)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Peties sąnario bemazgiai inkariniai implantai
LT022
33183100 Implantes ortopédicos €0
2 Specifinė kryžminio raiščio blauzdinės dalies fiksacijos endosaga
LT022
33183100 Implantes ortopédicos €0

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
UAB Bonameda €111,000
UAB Bonameda €19,000

Official publications

Other tenders from Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos