Implantai
Buyer: Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos
- Published
- 3 December 2024
- Submission deadline
- 17 December 2024, 09:00
- Estimated value
- €0
- Place of performance
- Kaunas, LT022
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00735405-2024
- Reference
- e1612210-e5f3-490b-a035-6c72e9ae83e8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33183100Implantes ortopédicos
Description
Šiame pirkime yra tęsiamos senoje sistemoje 2024-10-27 paskelbto pirkimo Nr. 744210 procedūros. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ctm/Supplier/PublicPurchase/787985?B=PPO. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Peties sąnario bemazgiai inkariniai implantai | 33183100 Implantes ortopédicos | €0 |
| 2 | Specifinė kryžminio raiščio blauzdinės dalies fiksacijos endosaga | 33183100 Implantes ortopédicos | €0 |
Official publications
- TED · 00735405-2024 · 3 December 2024
- OJS · 235/2024 · 3 December 2024
Other tenders from Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos
- Lubinė pacientų kėlimo įranga
- Medicinos pagalbos priemonės Nr. 542
- Žemos temperatūros šaldikliai
- NovaSeq X Plus garantinio aptarnavimo paslauga
- 7864276 Reagentai ir papildomos priemonės imunofermentinių tyrimų atlikimui kartu su įrangos įsigijimu panaudos būdu (atviras konkursas)
- Skysčių valdymo sistemos su automatinėmis infuzinėmis pompomis ir stovais
- Atsarginių detalių komplektas
- Lazerio fibros
- Ilgų fragmentų sekoskaitos sistema
- Inkariniai siūlai