Illegális hulladék szállítása 2024
Buyer: Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kormányhivatal
- Published
- 1 October 2024
- Submission deadline
- 4 November 2024, 12:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00590522-2024
- Reference
- ebed3e85-11bb-41f8-80db-f66628b80716
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90512000Servicios de transporte de desperdicios
Description
„Illegális hulladék elszállítása 2024.” Keretösszeg összesen nettó 94.488.189.- Ft. A „hulladékjegyzékről” szóló 72/2013. (VIII.27.) VM rendeletben 2. számú mellékletében felsorolt hulladékok - kezelés (hasznosítása /ártalmatlanítása) céljából történő gyűjtése és szállítása a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kormányhivatal illetékességi terültén, illetve az elszállított hulladék a hulladékról szóló 2012. évi CLXXXV. törvény (továbbiakban: Ht.) vonatkozó paragrafusai szerinti dokumentálásával. Szerződés típusa: keretmegállapodás. A keretmegállapodásból való lehívás a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja alapján, közvetlen megrendelés útján történik. Nyertes Ajánlattevő feladatát képezi a hulladékok helyszíni összegyűjtése, szükség esetén annak szelektálása, rakodása kézi vagy gépi erővel, valamint a hulladékok mérlegelése. Részletesen: KD és Műszaki leírás Rövidítések: Alkalmasság igazolásában résztvevő szervezet: AIRSZ; Ajánlattevő: AT; Ajánlatkérő: AK; 2015. évi CXLIII törvény: Kbt.; 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet: R.; 424/2017. (XII.19.) Korm. rendelet: EKRr., vagy e-Kr. Egységes Európai Közbeszerzési Dokumentum: EEKD; Ajánlati felhívás: AF; Közbeszerzési dokumentumok: KD; …
Award criteria
- Quality — 9. Munkakezdés vállalt időpontja az eseti megrendelés megküldésétől számítva (Kbt. 77. § (1) bek. min. 5 max. 15 nap)
- Price — 1. Alapdíj (felmérés, adminisztráció, szervezés) nettó Ft/megbízás
- Price — 2. Km díj - szállítóautó km díja és igény szerint rakodógép kiszállítás a helyszínre és vissza - Ft/megtett km
- Price — 3. Felszámolás kézi erő esetén - telephely, helyszín, telephely viszonylat - nettó Ft/óra/fő
- Price — 4. Rakodógép munka óradíja nettó Ft/óra
- Price — 5. 1. kategória A 72/2013. (VIII.27.) VM rendelet 2. számú melléklet 1-20-as főcsoportjába tartozó veszélyes hulladékok vállalkozói egységdíja (nettó Ft/tonna)
- Price — 6. 2. kategória A 72/2013. (VIII.27.) VM rendelet 2. számú melléklet 17-es főcsoportjába tartozó nem veszélyes építési-bontási hulladékok vállalkozói egységdíja (nettó Ft/tonna)
- Price — 7. 3. kategória A 72/2013. (VIII.27.) VM rendelet 2. számú melléklet 1-16-os és 18-19-es főcsoportjába tartozó nem veszélyes hulladékok vállalkozói egységdíja (nettó Ft/tonna)
- Price — 8. 4. kategória: A 72/2013. (VIII. 27.) VM rendelet 2. számú melléklet 20-as főcsoportjába tartozó nem veszélyes települési hulladékok vállalkozási egységdíja (nettó Ft/tonna)
Official publications
- TED · 00590522-2024 · 1 October 2024
- OJS · 191/2024 · 1 October 2024
Other tenders from Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kormányhivatal