Illegális hulladék elszállítása 2025.
Buyer: Komárom-Esztergom Vármegyei Kormányhivatal
- Published
- 24 April 2025
- Submission deadline
- 5 May 2025, 15:00
- Estimated value
- 100,000,000 Ft
- Place of performance
- HU212
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00263363-2025
- Reference
- bc865658-c782-43ed-bb13-c4458e0123d5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 90512000Servicios de transporte de desperdicios
Description
„Illegális hulladék elszállítása 2025” Keretmegállapodás értéke: nettó 100.000.000,- Ft. Ajánlatkérő a keretmegállapodás értékének 70%-ára lehívására vállal kötelezettséget. A „hulladékjegyzékről” szóló 72/2013. (VIII.27.) VM rendeletben 2. számú mellékletében felsorolt hulladékok - kezelés (hasznosítása /ártalmatlanítása) céljából történő gyűjtése és szállítása a Komárom-Esztergom Vármegyei Kormányhivatal illetékességi terültén, illetve az elszállított hulladék a hulladékról szóló 2012. évi CLXXXV. törvény (továbbiakban: Ht.) vonatkozó paragrafusai szerinti dokumentálásával. A keretmegállapodásból való lehívás a Kbt. 105. § (1) bekezdés a) pontja alapján, közvetlen megrendelés útján történik. Nyertes Ajánlattevő feladatát képezi a hulladékok helyszíni összegyűjtése, szükség esetén annak szelektálása, rakodása kézi vagy gépi erővel, valamint a hulladékok mérlegelése. Részletesen: KD és Műszaki leírás Rövidítések: Alkalmasság igazolásában résztvevő szervezet: AIRSZ; Ajánlattevő: AT; Ajánlatkérő: AK; 2015. évi CXLIII törvény: Kbt.; 321/2015. (X. 30.) Korm. rendelet: R./Kr. 424/2017. (XII.19.) Korm. rendelet: EKRr., Egységes Európai Közbeszerzési Dokumentum: EEKD; Ajánlati felhívás: A…
Award criteria
- Quality — Munkakezdés vállalt időpontja az eseti megrendelés megküldésétől számítva (Kbt. 77. § (1) bek. min. 1 max. 5 nap)
- Price — 20 03 01 Kommunális hulladék
- Price — 20 03 07-Lomhulladék
- Price — 20 02 01-Biológiailag lebomló hulladék
- Price — 20 01 27*-Veszélyes anyagokat tartalmazó festékek, tinták, ragasztók gyanták
- Price — 20 01 35*-Veszélyes anyagokat tartalmazó kiselejtezett elektromos és elektronikus berendezések, amelyek különböznek 20 01 21-től és a 20 01 23-tól
- Price — 20 03 99-Közelebbről meg nem határozható lakossági hulladék
- Price — 17 01 01-Beton
- Price — 17 01 03-Cserép és kerámia
- Price — 17 01 06*-Veszélyes anyagokat tartalmazó beton, tégla, cserép és kerámia frakció vagy azok keveréke
- Price — 17 01 07-Beton, tégla, cserép és kerámia frakció vagy azok keveréke, amely különbözik a 17 01 06-tól
- Price — 17 09 03*-Veszélyes anyagokat tartalmazó egyéb építési-bontási hulladék (ideértve a kevert hulladékot is)
Official publications
- TED · 00263363-2025 · 24 April 2025
- OJS · 80/2025 · 24 April 2025
Other tenders from Komárom-Esztergom Vármegyei Kormányhivatal