El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων για την προμήθεια Εποπτικού Εξοπλισμού Εκπαιδευτικών Εργαστηρίων

Buyer: ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΙΟΝΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ (ΕΛΚΕ ΙΠ)

Published
1 August 2025
Submission deadline
29 September 2025, 15:00
Estimated value
€2,608,787
Place of performance
ΚΕΡΚΥΡΑ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ ΖΑΚΥΝΘΟΣ, EL622
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00506461-2025
Reference
cf49cb5c-abc9-4927-832a-f3aebce65974
Official source
Official source

CPV codes

Description

Εποπτικός Εξοπλισμός Εκπαιδευτικών Εργαστηρίων

Lots (18)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Β1 Εξοπλισμός STEM - Ρομποτικής - Ηλεκτρονικής
ΚΕΡΚΥΡΑ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ ΖΑΚΥΝΘΟΣ, EL622
30215000 Equipo informático para microordenadores €56,352
2 Β2 Εξοπλισμός Εφαρμογών Διαδικτύου Πραγμάτων (Internet of Things - IoT)
ΚΕΡΚΥΡΑ, ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ, EL622
32420000 Equipo de red €66,823
3 Β3 Εξοπλισμός Εικόνας
ΚΕΡΚΥΡΑ, ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ, ΖΑΚΥΝΘΟΣ, EL622
32333000 Aparatos de grabación o reproducción de vídeo €429,618
4 Β4 Οπτικός Εξοπλισμός
ΚΕΡΚΥΡΑ, ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ, ΖΑΚΥΝΘΟΣ, EL622
38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) €21,740
5 Β5 Διαδραστικός εξοπλισμός
ΚΕΡΚΥΡΑ, ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ, ΖΑΚΥΝΘΟΣ, EL622
31710000 Equipo electrónico €461,442
6 Β6 Συμμετοχικό Σύστημα Εικονικής Πραγματικότητας ΤύπουVR Cave
Κέρκυρα / ΒΑΣΕΙ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ, EL622
31710000 Equipo electrónico €103,000
7 Β7 Uninterruptible Power Supply (UPS)
ΚΕΡΚΥΡΑ, ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ, EL622
31154000 Suministros ininterrumpidos de energía €63,280
8 Β8 Εκτυπωτές - Σαρωτές (3d και συμβατικοί)
ΚΕΡΚΥΡΑ, ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ, ΖΑΚΥΝΘΟΣ, EL622
38520000 Escáneres €155,839
9 Β9 Σαρωτής Βιβλίων
Κέρκυρα, EL622
38520000 Escáneres €29,950
10 Β10 Μουσικά Όργανα
ΚΕΡΚΥΡΑ, EL622
37310000 Instrumentos musicales €284,484
11 Β11 Τσέμπαλο
ΚΕΡΚΥΡΑ, EL622
37313100 Clavicémbalos €20,000
12 Β12 Εξοπλισμός Studio
ΚΕΡΚΥΡΑ, ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ, ΖΑΚΥΝΘΟΣ, EL622
32321100 Equipo de vídeo y filmación €45,576
13 Β13 Εξοπλισμός Ήχου
ΚΕΡΚΥΡΑ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ / ΒΑΣΕΙ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ, EL622
32342410 Equipo de sonido €483,545
14 Β14 Εξοπλισμός Διερμηνείας και Συνεδριακός
ΚΕΡΚΥΡΑ, EL622
32320000 Equipo audiovisual y de televisión €82,101
15 Β15A Drones Ειδικής Χρήσης και Παρελκόμενα
ΚΕΡΚΥΡΑ, ΖΑΚΥΝΘΟΣ, EL622
35613000 Vehículos aéreos no tripulados €79,000
16 Β15B Drones Γενικής Χρήσης
ΚΕΡΚΥΡΑ, ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ, EL622
35613000 Vehículos aéreos no tripulados €30,647
17 Β16 Εξοπλισμός Αρχαιολογικής Έρευνας Πεδίου
ΚΕΡΚΥΡΑ, EL622
38296000 Instrumentos de geodesia €164,790
18 Β17 Φασματογραφία RAMAN
ΚΕΡΚΥΡΑ, EL622
33151300 Espectrógrafos €30,600

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΙΟΝΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ (ΕΛΚΕ ΙΠ)