El Vínculo El Vínculo.
Open European Union Services

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ A/Α Συστήματος Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ.: 515130

Buyer: ΔΗΜΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

Published
26 August 2026
Submission deadline
28 September 2026, 15:00
Estimated value
€335,925
Place of performance
ΔΡΑΜΑ, EL514
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00587184-2026
Reference
adcfb590-aa21-4592-a134-885aaa199fdf
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη για την ανάθεση εκτέλεσης της Σύμβασης Γενικής Υπηρεσίας με τίτλο: «ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΤΩΝ Η/Μ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΔΡΑΜΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2026-2027» Προϋπολογισμού: 335.925,00€ (εκτός Φ.Π.Α. 24%).

Lots (5)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΟΜΑΔΑ Α
EL514
50710000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos eléctricos y mecánicos de edificios €72,465
2 ΟΜΑΔΑ Β- ΥΠΟΟΜΑΔΑ Β1
EL514
50710000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos eléctricos y mecánicos de edificios €43,210
3 ΟΜΑΔΑ Β-ΥΠΟΟΜΑΔΑ Β2
EL514
50710000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos eléctricos y mecánicos de edificios €26,505
4 ΟΜΑΔΑ Γ -ΥΠΟΟΜΑΔΑ Γ1
EL514
50710000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos eléctricos y mecánicos de edificios €161,055
5 ΟΜΑΔΑ Γ - ΥΠΟΟΜΑΔΑ Γ2
EL514
50710000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos eléctricos y mecánicos de edificios €32,690

Award criteria

Official publications