ΙΑΤΡΙΚΑ ΔΙΑΛΥΜΑΤΑ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
- Published
- 12 March 2025
- Submission deadline
- 15 April 2025, 14:30
- Estimated value
- €232,847
- Place of performance
- EL611
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00159445-2025
- Reference
- 47a18568-fa36-4bd7-a7a0-47743f799a90
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33692000Soluciones medicinales
Description
Ηλεκτρονικός Ανοικτός Διαγωνισμός άνω των ορίων για την προμήθεια του είδους «ΙΑΤΡΙΚΑ ΔΙΑΛΥΜΑΤΑ» CPV:33692000-7 συνολικής προϋπολογιζόμενης δαπάνης 253.909,92€ με το ΦΠΑ συμπεριλαμβανομένων και των δικαιωμάτων προαίρεσης για ένα έτος με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει μόνο της τιμής (χαμηλότερη τιμή). ΕΙΔΙΚΟΤΕΡΑ: Α) Προϋπολογιζόμενη δαπάνη για το 1ο έτος 126.954,96€ με το Φ.Π.Α. Β) ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ για ένα(1) έτος μετά τη λήξη της αρχικής Σύμβασης προϋπολογιζόμενης δαπάνης 126.954,96€ με το Φ.Π.Α.
Official publications
- TED · 00159445-2025 · 12 March 2025
- OJS · 50/2025 · 12 March 2025