ΙΑΤΡΙΚΑ ΑΕΡΙΑ
Buyer: 3η ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "Γ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ-Ο ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ"
- Published
- 6 December 2024
- Submission deadline
- 10 January 2025, 15:00
- Estimated value
- €196,057
- Place of performance
- Θεσσαλονίκη, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00746085-2024
- Reference
- 31fa2974-cd26-43f9-9e9c-c242828c8aa9
- Official source
- Official source
CPV codes
- 24111500Gases medicinales
Description
Διεθνής Ανοιχτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός, με Αρ. Διακήρυξης 1η/2024, με σφραγισμένες προσφορές για την προμήθεια του είδους «ΙΑΤΡΙΚΑ ΑΕΡΙΑ» (CPV:24111500-0), σε εφαρμογή του Προγράμματος Προμηθειών Έτους 2024, εκτιμώμενης προϋπολογισθείσας δαπάνης για ένα (1) έτος, 196.057,12€ άνευ ΦΠΑ ήτοι 243.110,83€ με το ΦΠΑ, και με μονομερές δικαίωμα προαίρεσης για ένα (1) επιπλέον έτος (243.110,83€ ετήσιο + 243.110,83€ προαίρεση) συνολικής προϋπολογισθείσας δαπάνης 392.114,24€ ανευ ΦΠΑ, ήτοι 486.221,66€ με το ΦΠΑ, συμπεριλαμβανομένου του δικαιώματος προαίρεσης με την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή),
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | TMHMA 1- ΙΑΤΡΙΚΑ ΑΕΡΙΑ | 24111500 Gases medicinales | €180,900 |
| 2 | TMHMA 2- ΙΑΤΡΙΚΑ ΑΕΡΙΑ ΣΕ ΕΝΟΙΚΙΑΖΟΜΕΝΕΣ ΦΙΑΛΕΣ ΚΑΙ ΣΧΕΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ | 24111500 Gases medicinales | €11,484 |
| 3 | TMHMA 3- ΙΑΤΡΙΚΑ ΑΕΡΙΑ ΣΕ ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ ΦΙΑΛΕΣ | 24111500 Gases medicinales | €3,673 |
Award criteria
- Price — πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή)
- Price — με την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή)
- Price — με την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή)
Official publications
- TED · 00746085-2024 · 6 December 2024
- OJS · 238/2024 · 6 December 2024