El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

Η αριθ. 09/2025 Διακήρυξη ΥΝΑΝΠ/ΓΔΟΥ/ΔΙΠΕΑ 2ου για την Προμήθεια τεχνικού και εκπαιδευτικού εξοπλισμού για την Ακαδημία Εμπορικού Ναυτικού Ηπείρου

Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ/ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ/ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΟΠΤΕΙΑΣ ΑΠΟΘΗΚΩΝ

Published
25 September 2025
Submission deadline
24 November 2025, 15:00
Estimated value
€1,395,161
Place of performance
Πρέβεζα, EL541
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00626333-2025
Reference
4682ffe5-bf3a-407e-b0cd-d791d8d86ee1
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη Ηλεκτρονικού, Ανοικτού, Διεθνούς Διαγωνισμού με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει της βέλτιστης σχέσης ποιότητας- τιμής για την προμήθεια με τίτλο «Προμήθεια τεχνικού και εκπαιδευτικού εξοπλισμού για την Ακαδημία Εμπορικού Ναυτικού Ηπείρου» συνολικής προϋπολογισθείσας αξίας σύμβασης ενός εκατομμυρίου επτακοσίων τριάντα χιλιάδων ευρώ #1.730.000,00€# (συμπεριλαμβανομένων Φ.Π.Α. και λοιπών κρατήσεων) με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει της βέλτιστης σχέσης ποιότητας - τιμής.

Lots (9)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΕΙΔΟΣ Α Προσομοιωτής ECDIS-RADAR ARPA για τις ανάγκες της ΑΕΝ/ΗΠΕΙΡΟΥ Συστημικός Αριθμός ΟΠΣ ΕΣΗΔΗΣ 377649
Βαθύ Πρέβεζας, EL541
31710000 Equipo electrónico €258,065
2 ΕΙΔΟΣ B Προσομοιωτής Χειρισμού Υγρού Φορτίου για τις ανάγκες της ΑΕΝ/ΗΠΕΙΡΟΥ Συστημικός Αριθμός ΟΠΣ ΕΣΗΔΗΣ 377650
Βαθύ Πρέβεζας, EL541
31710000 Equipo electrónico €201,613
3 ΕΙΔΟΣ Γ Προσομοιωτής Γεφύρας για τις ανάγκες της ΑΕΝ/ΗΠΕΙΡΟΥ Συστημικός Αριθμός ΟΠΣ ΕΣΗΔΗΣ 377651
Βαθύ Πρέβεζας, EL541
31710000 Equipo electrónico €459,677
4 ΕΙΔΟΣ Δ Προσομοιωτής GMDSS για τις ανάγκες της ΑΕΝ/ΗΠΕΙΡΟΥ Συστημικός Αριθμός ΟΠΣ ΕΣΗΔΗΣ 377652
Βαθύ Πρέβεζας, EL541
31710000 Equipo electrónico €185,484
5 ΕΙΔΟΣ Ε Σύστημα διαδραστικών οθονών (Πινάκων) αφής (5 τεμ.) για τις ανάγκες της ΑΕΝ/ΗΠΕΙΡΟΥ Συστημικός Αριθμός ΟΠΣ ΕΣΗΔΗΣ 377653
Βαθύ Πρέβεζας, EL541
31710000 Equipo electrónico €64,516
6 ΕΙΔΟΣ ΣΤ Εξοπλισμός Μετεωρολογίας και διαφόρων οργάνων για τις ανάγκες της ΑΕΝ/ΗΠΕΙΡΟΥ Συστημικός Αριθμός ΟΠΣ ΕΣΗΔΗΣ 377654
Βαθύ Πρέβεζας, EL541
38100000 Instrumentos de navegación y meteorológicos €24,194
7 ΕΙΔΟΣ Ζ Εκπαιδευτικός εξοπλισμός για οργάνωση αίθουσας τηλεκπαίδευσης – τηλεδιάσκεψης για τις ανάγκες της ΑΕΝ/ΗΠΕΙΡΟΥ Συστημικός Αριθμός ΟΠΣ ΕΣΗΔΗΣ 377655
Βαθύ Πρέβεζας, EL541
31710000 Equipo electrónico €112,903
8 ΕΙΔΟΣ Η Εργαστήριο Εφαρμογών Φυσικής για τις ανάγκες της ΑΕΝ/ΗΠΕΙΡΟΥ ΟΠΣ ΕΣΗΔΗΣ 377656
Βαθύ Πρέβεζας, EL541
38540000 Máquinas y aparatos de pruebas y medida €16,129
9 ΕΙΔΟΣ Θ Εργαστήριο πολυμέσων για τις ανάγκες της ΑΕΝ/ΗΠΕΙΡΟΥ ΟΠΣ ΕΣΗΔΗΣ 377657
Βαθύ Πρέβεζας, EL541
31710000 Equipo electrónico €72,581

Award criteria

Official publications

Other tenders from ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΗΣΙΩΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ/ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ/ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΟΠΤΕΙΑΣ ΑΠΟΘΗΚΩΝ