El Vínculo El Vínculo.
Awarded European Union Supplies

Hidegaszfalt beszerzés

Buyer: Magyar Közút Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság

Published
20 February 2025
Procedure
Open procedure
Notice number
00114985-2025
Reference
88d6243e-ce1c-44f2-aecc-5158d81f5f43
Official source
Official source

CPV codes

Description

Hidegaszfalt beszerzése adásvételi keretszerződés keretében, az alábbi részajánlati bontásban: 1. rész: NYMO 2000E/nap alatti forgalomra nettó 221 709 626 Ft keretösszeg, 2. rész: KMO 2000 E/nap alatti forgalomra nettó 103 816 669 Ft keretösszeg, 3. rész: NYMO spec. kötőanyagú keverék bármely forgalomra nettó 150 481 497 Ft keretösszeg, 4. rész: KMO spec. kötőanyagú keverék bármely forgalomra nettó 286 987 727 Ft keretösszeg, 5. rész: NYMO speciális keverék alacsony hőmérsékletre nettó 154 312 224 Ft keretösszeg, 6. rész: KMO speciális keverék alacsony hőmérsékletre nettó 582 562 486 Ft keretösszeg. A hirdetményben odaítélt szerződések értéke: 1 499 870 229 Ft keretösszeg.

Lots (6)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 NYMO 2000E/nap alatti forgalomra 44113620 Asfalto
2 KMO 2000 E/nap alatti forgalomra 44113620 Asfalto
3 NYMO spec. kötőanyagú keverék bármely forgalomra 44113620 Asfalto
4 KMO spec. kötőanyagú keverék bármely forgalomra 44113620 Asfalto
5 NYMO speciális keverék alacsony hőmérsékletre 44113620 Asfalto
6 KMO speciális keverék alacsony hőmérsékletre 44113620 Asfalto

Award criteria

Awards

Awarded toAmountDate
G-Plan Építő Kft. 447,590,000 Ft
STRAVIA Emulziógyártó és Útfenntartó Korlátolt Felelősségű Társaság 408,271,973 Ft
SWIETELSKY Magyarország Korlátolt Felelősségű Társaság 391,469,100 Ft
Recom Park Kereskedelmi, Szolgáltató, Kereskedelmi ügynöki és Hulladékkezelő Kft. 391,469,100 Ft
STRAVIA Emulziógyártó és Útfenntartó Korlátolt Felelősségű Társaság 298,731,328 Ft
STRAVIA Emulziógyártó és Útfenntartó Korlátolt Felelősségű Társaság 290,335,498 Ft
SWIETELSKY Magyarország Korlátolt Felelősségű Társaság 274,124,501 Ft
Recom Park Kereskedelmi, Szolgáltató, Kereskedelmi ügynöki és Hulladékkezelő Kft. 274,124,501 Ft
G-Plan Építő Kft. 260,342,710 Ft
G-Plan Építő Kft. 199,805,290 Ft

Official publications

Other tenders from Magyar Közút Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság