Hemodinamikai és angiográfiás anyagok beszerzése
Buyer: Szegedi Tudományegyetem
- Published
- 20 December 2024
- Submission deadline
- 11 February 2025, 16:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00782322-2024
- Reference
- 67ec1439-744f-4265-a118-66a0674cd736
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33170000Anestesia y reanimación
Description
A Szegedi Tudományegyetem mint Ajánlatkérő a közbeszerzésekről szóló 2015. évi CXLIII. törvény (továbbiakban Kbt.) második része szerinti uniós értékhatárt elérő, Kbt. 105. § (2) bekezdés a) pontja szerinti keretmegállapodásos, Kbt. 81. § szerinti nyílt eljárást kíván lefolytatni „Hemodinamikai és angiográfiás anyagok beszerzése” megnevezéssel, Kbt. 109. § szerinti elektronikus katalógus alkalmazásával. Az eljárás elektronikus katalógusra vonatkozó részletes szabályait a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák. Ajánlatkérő a Kbt. 50. §. (2) d) foglalt követelményeknek a keretösszeg megadásával a hirdetményben megfelel, tekintettel Kbt. 3. §. 18. foglaltakra. Az elektronikus katalógus 2 részből áll, az 1. részben 92 tételből, a 2. részben 12 tételből, azonban belül altételekből áll. Az első rész összesen 1 119 971 085 -ft. Keretösszegben a második rész összesen 270 620 875 -ft. Keretösszegben. . A beszerzendő termékek Keretmennyisége 1. rész 27 712 db eszköz, 2. rész 18 800 db eszköz. A részletes tételenkénti mennyiségeket az elektronikus katalógus tartalmazza. A Keretmegállapodás időtartama alatt a beszerzés, közvetlen megrendelés útján történik a keretmegállapodásban foglalt objek…
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Hemodinamikai I | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | — |
| 2 | Hemodinamikai II | 33171000 Instrumentos de anestesia y reanimación | — |
Award criteria
- Quality — Ellátás lefedettsége
- Price — Keretösszeg
Official publications
- TED · 00782322-2024 · 20 December 2024
- OJS · 248/2024 · 20 December 2024