Gyulai Várfürdő Lovarda épületének felújítása
Buyer: Gyulai Várfürdő Fürdő- és Gyógyszolgáltató Kft.
- Published
- 29 October 2024
- Submission deadline
- 13 November 2024, 12:00
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00657988-2024
- Reference
- e7a4070a-a494-46c4-bb97-d0caec4191ef
- Official source
- Official source
CPV codes
- 45262690Remozamiento de edificios degradados
Description
GYULAI VÁRFÜRDŐ Fürdő- és Gyógyszolgáltató Kft. „Gyulai Várfürdő szolgáltatás-és kapacitásbővítése” c. (ET-2020-02-099 azonosító számú) pályázat keretében sportlétesítmény és multifunkcionális szabadidős létesítményhez kapcsolódó támogatásban részesült, melynek keretében a meglévő infrastruktúra fejlesztését, átalakítását és bővítését kívánja megvalósítani. A projekt harmadik üteme a Lovarda termálvizes fürdőépület átalakítási munkálatait tartalmazza a hozzá kapcsolódó Főépület belsőépítészeti rekonstrukciójával. Az ajánlattételi felhívás a projekt harmadik üteméhez kapcsolódó (Lovarda felújítás) kivitelezési feladatok ellátására vonatkozik. A beruházás tárgya: „Gyulai Várfürdő szolgáltatás-és kapacitásbővítése” ET-2020-02-099 azonosító számú projektben, „Gyulai Várfürdő Lovarda épületének felújítása” elnevezésű beruházás megvalósítása az alábbiak szerint. Fontos szempont, hogy a tervezett átalakításokat, bővítéseket úgy kell elvégezni a fürdő mindennapi üzemelésének minimális zavarásával, hogy az építés közben a fürdő Főépülete működni tudjon, az egyes funkciók megközelíthetőek maradjanak. A műemléki védettséget élvező Lovarda fürdőépület önálló helyrajzi számú telken áll (…
Award criteria
- Quality — Az M.2.1 alkalmassági követelmény igazolására bemutatott szakember fürdő- és/vagy úszómedence építés és/vagy felújítás területén szerzett szakmai többlettapasztalata (0-36 hónap)
- Quality — Az M.2.2 alkalmassági követelmény igazolására bemutatott szakember fürdő- és/vagy úszómedence építés és/vagy felújítás területén szerzett szakmai többlettapasztalata (0-36 hónap)
- Quality — Hátrányos helyzetű munkavállaló alkalmazása (fő, min. 0. max. 8 fő)
- Quality — Organizációs, műszaki ütemterv minősége súlyszám
- Price — Összesen nettó ajánlati ár
Official publications
- TED · 00657988-2024 · 29 October 2024
- OJS · 211/2024 · 29 October 2024
Other tenders from Gyulai Várfürdő Fürdő- és Gyógyszolgáltató Kft.