Gumiabroncs beszerzése
Buyer: Magyar Közút Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
- Published
- 26 December 2023
- Submission deadline
- 22 January 2024, 14:00
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00787533-2023
- Reference
- 9302fffd-78d6-4c0a-94ef-f8f963d6f772
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34350000Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados
Description
Adásvételi keretszerződés keretében az Ajánlatkérő (Vevő) által kezelt közúthálózat üzemeltetése során alkalmazott személy-, kisteher-, tehergépjárművek, munkagépek, valamint az ezekhez kapcsolódó különböző vontatmányok, adapterek és eszközök részére normál és nagy teherbírású új gumiabroncsok beszerzése 3 (három) részajánlati körben mindösszesen nettó 490.000.000, - Ft keretösszeg erejéig az ajánlati felhívást (a továbbiakban: felhívás) kiegészítő közbeszerzési dokumentumok (a továbbiakban: egyéb közbeszerzési dokumentumok) részét képező műszaki dokumentumban foglaltaknak megfelelően. 1. közbeszerzési rész: Gumiabroncs beszerzése 3,5 tonna feletti tehergépjárművek, munkagépek, valamint az ezekhez kapcsolódó különböző vontatmányok, adapterek és eszközök részére 2. közbeszerzési rész: Gumiabroncs beszerzése 3,5 tonna alatti személy- és kistehergépjárművek, valamint az ezekhez kapcsolódó különböző vontatmányok, adapterek és eszközök részére 3. közbeszerzési rész: Gumiabroncs beszerzése 3,5 tonna feletti, FÁK típusú mezőgazdasági gépek, valamint az ezekhez kapcsolódó különböző vontatmányok, adapterek és eszközök részére
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Gumiabroncs - 3,5 tonna feletti járművek | 34350000 Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados | — |
| 2 | Gumiabroncs - 3,5 tonna alatti járművek | 34350000 Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados | — |
| 3 | Gumiabroncs - 3,5 tonna feletti FÁK járművek | 34350000 Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados | — |
Award criteria
- Quality — 2. Az előírton felüli többletjótállás mértéke (minimum 0, maximum 24 hónap)
- Price — 1. Összesített képzett nettó ajánlati ár (HUF)
Official publications
- TED · 00787533-2023 · 26 December 2023
- OJS · 248/2023 · 26 December 2023
Other tenders from Magyar Közút Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság