Govorne i podatkovne usluge u pokretnoj mreži
Buyer: HŽ Putnički prijevoz d.o.o.
- Published
- 23 December 2024
- Submission deadline
- 30 December 2024, 09:00
- Estimated value
- €500,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00788036-2024
- Reference
- 1653f8a2-db08-471e-a3d7-9d2ee86591cd
- Official source
- Official source
CPV codes
- 64210000Servicios telefónicos y de transmisión de datos
Description
Predmet javne nabave je nabava usluga u javnoj telefonskoj mreži pokretne telefonije, koja obuhvaća: • Govorne i podatkovne usluge u pokretnoj mreži - (sukladno tehničkim i funkcionalnim zahtjevima i Prilogu VII. - Tehnički zahtjevi)
Award criteria
- Price — Cijena ponude
- Quality — Naručitelj kao kriterij određuje dodatne usluge -Dodatni podatkovni promet za tarife B, C i D. Bodovi se utvrđuju u skladu s ocjenjivačkim sustavom prikazanim u sljedećoj tablici:…
- Quality — Naručitelj kao kriterij određuje dodatne usluge - Blokiranje malicioznih sadržaja prilikom pristupa internetu (Blokiranje malicioznih sadržaja prilikom pristupa internetu je cloud usluga koja štiti…
- Quality — Naručitelj kao kriterij određuje dodatne usluge - Broj roaming partnera u inozemstvu. Bodovi se utvrđuju u skladu s ocjenjivačkim sustavom prikazanim u sljedećoj tablici: R.br. Kriterij Broj…
Official publications
- TED · 00788036-2024 · 23 December 2024
- OJS · 249/2024 · 23 December 2024