Gördülő Beruházási Terv - eszközbeszerzés
Buyer: Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
- Published
- 3 November 2025
- Submission deadline
- 1 December 2025, 10:00
- Place of performance
- Győr, HU221
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00724118-2025
- Reference
- e4338c1f-9483-44de-92f7-42a39f9ea422
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42410000Equipos de elevación y de manipulación
Description
A Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás részére a hulladékfeldolgozást segítő eszközök beszerzése. Eszközlista: 1. rész – 1 db Homlokrakodó 2. rész – 1 db Szortírozó emelőfülkés forgó rakodógép 3. rész – 1 db Targonca 4. rész – 1 db Aprítógép 5. rész – 1 db Bálázógép 6. rész – 23 db Konténer A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása érdekében AK jelen ajánlati felhívásban és az azt kiegészítő közbeszerzési dokumentumokban meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, ill. szabadalomra vagy védjegyre hivatkozhat. Minden ilyen esetben a megnevezés csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történt, ajánlatot jelen ajánlati elhívásban előírt, vagy az azzal – az adott termék vonatkozásában a részletes műszaki paraméterek tekintetében – egyenértékű termékre lehet tenni. A műszaki tartalom értékelése során az egyenértékűséget AKnek kell megítélni, amely eldöntéséhez minden adatot ATnek kell megadnia. AT kötelessége tehát annak bizonyítása az ajánlatban, hogy a megajánlott termék az AK által meghatározott termékkel egyenértékű. Az esetleges el nem fogadást AK tényszerűen megindokolja. A …
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Homlokrakodó | 43250000 Palas cargadoras de carga frontal | — |
| 2 | Szortírozó emelőülkés forgó rakodógép | 44614310 Apiladora mecánica | — |
| 3 | Targonca | 42415200 Carretillas-automóviles | — |
| 4 | Aprítógép | 42996100 Trituradoras | — |
| 5 | Bálázógép | 42921330 Máquinas para envolver | — |
| 6 | Konténerek | 44613000 Grandes contenedores | — |
Award criteria
- Price — Egyösszegű nettó ajánlati ár (nettó Ft)
Official publications
- TED · 00724118-2025 · 3 November 2025
- OJS · 211/2025 · 3 November 2025
Other tenders from Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás